Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«październik 2022 »
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Sonda

Czy skorzystam ze szczepienia na covid-19?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Agroturystyka w powicie tomaszowskim. Jest czy jej nie ma?

Podczas tegorocznych dożynek wojewódzkich w Piątku Witold Stępień, marszałek województwa wręczył statuetki Złotej Gruszy w konkursie na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych gospodarstw agroturystycznych w województwie łódzkim oraz popularyzacja wypoczynku na wsi i propagowanie jego nowych form oraz promocja gospodarstw agroturystycznych i turystyki na obszarach wiejskich. Konkurs odbył się po raz siódmy.

Nagrody wręczano w kategoriach: tradycyjne gospodarstwo agroturystyczne i wyspecjalizowane gospodarstwo agroturystyczne.

Informujemy z żalem, że żadne z gospodarstw agroturystycznych z powiatu tomaszowskiego nie otrzymało wyróżnienia. Przypominamy, że powiat tomaszowski niezmienne podkreśla ogromną rolę turystyki dla rozwoju lokalnego. W naszym powiecie jest kilkanaście gospodarstw turystycznych zrzeszonych w Stowarzyszeniu Wsi Agroturystycznych Regionu Doliny Pilicy i Zalewu Sulejowskiego. Większość usytuowana jest w bliskiej odległości od Zalewu Sulejowskiego oraz nad Pilicą.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook