Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«kwiecień 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Bal Seniora – Powiatowego Stowarzyszenia Emerytów Rencistów i Inwalidów w Tomaszowie Mazowieckim [film, zdjęcia]

Ponad dwustu emerytów i rencistów bawiło się w środowy wieczór w sali Janosik na zorganizowanym przez Powiatowe Stowarzyszenie Emerytów Rencistów i Inwalidów w Tomaszowie Mazowieckim Powiatowym Dniu Seniora. Nie trzeba ich było namawiać do wyjścia zza stołów.

Po raz kolejny seniorzy powiatu tomaszowskiego udowodnili, że uśmiech, dobra zabawa i miło spędzony czas nie jest zarezerwowany wyłącznie dla młodych. Prezes stowarzyszenia Maria Szczygieł oraz jej zastępca Jan Grat otworzyli uroczyście kolejny już Bal Seniora.

Podczas uroczystości Zarząd Powiatowego Stowarzyszenia Emerytów Rencistów i Inwalidów odznaczył zasłużony dla Stowarzyszenia

Złotą odznaką:
Jana Woźniaka
Stanisława Opackiego
Irenę Kusideł

Srebrną odznaką:
Alinę Jackow
Józefa Jackow
Radosława Szymczyka.

Brązową odznaką:
Grażynę Klepacz
Emilię Waliszewską
Jana Grata.

Statuetki ufundowane przez Prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego Marcina Witko  otrzymali:
Halina Wilamowska
Teresa Kubiak
Jan Ciupa.

Puchary ufundowane przez Starostę Mariusza Węgrzynowskiego otrzymaki
Wiesław Jagiełło
Jerzy Kmiecik
Barbara Madzio
Halina Haliniak.

Podczas spotkania zarząd uhonorował oraz podziękował za bezinteresowną pracę i działalność na rzecz stowarzyszenia statuetką Julianowi Gierachowi oraz członkom Zarządu Bogumile i Grzegorzowi Turlikom.

Podziękowania za długoletnią współpracę i działalność na rzecz ludzi starszych odebrali Dyrektor Wydziały Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia Wanda Rybak oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Jan Więckowski.

Podczas części artystycznej wystąpił Zespół śpiewaczy z Lubochni w składzie Maria Pecyna, Władysława Kaczorowska, Genowefa Dzwonkowska, Władysława Kuta, Walentyna Jaźwińska, Elżbieta Rogulska, Jadwiga Olczak oraz poeta Henryk Polus. Państwo również zostali obdarowani przez Zarząd Stowarzyszenia dyplomami z wyrazami uznania i podziękowania za pełną poświęcenia pracę na rzecz stowarzyszenia.

 Jak bawili się seniorzy możemy zobaczyć w galerii.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook