Kalendarz gminy Rzeczyca

Nadchodzących wydarzeń: 0
«wrzesień 2023 »
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Sonda

Czy strajki w Tomaszowie Maz. powinny nadal się odbywać?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Bank Kultury w Ujeździe

Przez najbliższe cztery miesiące przy Gminnym Ośrodku Kultury w Ujeździe będzie działać Bank Kultury. W ramach jego działalności pracownicy GOK odwiedzą sołtysów i będą dowiadywać się, jak się miewa kultura w małych wioskach i jaką ofertę kulturalną proponują mieszkańcom sołectwa świetlice wiejskie. Dodatkowo zorganizowane zostaną spotkania z młodzieżą gimnazjalną, aby zobaczyć jak na kulturę patrzą młodzi ludzie.- czytamy na stronie internetowej Urzędu Gminy w Ujeździe. To dziwne działanie zważywszy, że w gminie praktycznie nic nie dzieje się bez wiedzy władz gminy. Funkcjonowanie świetlic wiejskich w dużej mierze uzależniona jest od środków, jakie przekazuje gmina. No, ale być może bezpośredni kontakt i rozmowy przyniosą jakąś dodatkową wiedzę w tym względzie.

Pierwszym działaniem Banku Kultury było zorganizowanie stoiska na targu w Ujeździe. Pracownice GOK pytały mieszkańców o skojarzenia jakie mają z Ujazdem oraz Ośrodkiem Kultury.
Projekt „Głośno o Kulturze” jest dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2017”.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook