Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«maj 2024 »
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

„Bo najważniejszy jest Tomaszów”. Komitet wyborczy KWW Marcin Witko przedstawił kandydatów na radnych

Spotkanie Komitetu Wyborczego Wyborców Marcina Witko odbyło się 17 września w Tomaszowie. Konferencję rozpoczął rzecznik komitetu Konrad Borowski, również kandydat na radnego.

Nasza drużyna reprezentuje przekrój całego społeczeństwa tomaszowskiego – rozpoczął swoje wystąpienie Marcin Witko-  Znajdują się w niej ludzie bardzo doświadczeni ale też bardzo młodzi. Znajdują się w niej przedstawiciele różnych środowisk. Różnych środowisk politycznych, organizacji pozarządowych. Na naszych listach znajdują się kandydacki na co dzień pracujący jako nauczyciele, zajmujący się służbą zdrowia, są wśród nas przedsiębiorcy ale są również osoby działające non profit w różnych stowarzyszeniach.

Kandydat na prezydenta Tomaszowa podkreślił, że swoje działanie opierać będzie jak do tej pory na współpracy. Zdradził też jeden punkt swojego programu wyborczego, którym jest powołanie Rad dzielnic, zaopatrzone w konkretny budżet na poziomie rad sołeckich. Marcin Witko wspominał również, że w planach ma budowę wodnego placu zabaw oraz uruchomienie miejskich rowerów.  

Podczas spotkania zaprezentowany został spot wyborczy komitetu. 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook