Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 11
«Grudzień 2018 »
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Do świąt Bożego Narodzenia

2018-12-24 00:00:00

Reklama

Sonda

Jak planujesz spędzić święta Bożego Narodzenia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najnowsze informacje prosto na swoją skrzynkę, prosimy podać swój adres e-mail.

„Bo najważniejszy jest Tomaszów”. Komitet wyborczy KWW Marcin Witko przedstawił kandydatów na radnych

Spotkanie Komitetu Wyborczego Wyborców Marcina Witko odbyło się 17 września w Tomaszowie. Konferencję rozpoczął rzecznik komitetu Konrad Borowski, również kandydat na radnego.

Nasza drużyna reprezentuje przekrój całego społeczeństwa tomaszowskiego – rozpoczął swoje wystąpienie Marcin Witko-  Znajdują się w niej ludzie bardzo doświadczeni ale też bardzo młodzi. Znajdują się w niej przedstawiciele różnych środowisk. Różnych środowisk politycznych, organizacji pozarządowych. Na naszych listach znajdują się kandydacki na co dzień pracujący jako nauczyciele, zajmujący się służbą zdrowia, są wśród nas przedsiębiorcy ale są również osoby działające non profit w różnych stowarzyszeniach.

Kandydat na prezydenta Tomaszowa podkreślił, że swoje działanie opierać będzie jak do tej pory na współpracy. Zdradził też jeden punkt swojego programu wyborczego, którym jest powołanie Rad dzielnic, zaopatrzone w konkretny budżet na poziomie rad sołeckich. Marcin Witko wspominał również, że w planach ma budowę wodnego placu zabaw oraz uruchomienie miejskich rowerów.  

Podczas spotkania zaprezentowany został spot wyborczy komitetu. 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook