Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«czerwiec 2024 »
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Budziszewice liczą azbest

Pracownicy Urzędu Gminy w Budziszewicach zwracają się z prośbą do mieszkańców o podanie informacji na temat lokalizacji wyrobów azbestowych poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie internetowej, u sołtysów wsi oraz w Urzędzie Gminy w pokoju nr 2.

Formularz – Informacja o wyrobach zawierających azbest

Przeprowadzony spis pozwoli na zorientowanie się w ilości wyrobów zawierających azbest znajdujących się na terenie Gminy Budziszewice oraz posłuży do opracowania programu ich usuwania, który umożliwi pozyskanie środków finansowych na demontaż, transport i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest. Zgodnie z uchwałą Rady Ministrów z dnia 14 lipca 2009 r. w sprawie ustanowienia programu wieloletniego pn. „Program Oczyszczania Kraju z Azbestu na lata 2009-2032”, gmina ma obowiązek usunięcia i unieszkodliwienia wyrobów zawierających azbest do 2032 roku.

Wykaz danych, które będą niezbędne do wypełnienia formularzy: Dane osoby lub podmiotu wykorzystującego wyroby zawierające azbest (imię i nazwisko, a w przypadku osób prawnych – nazwa i adres siedziby). Adres nieruchomości na której wykorzystywany jest azbest. Dane ewidencyjne (nr działki, obręb ewidencyjny). Rodzaj zabudowy. Rodzaj wyrobów zawierających azbest. Ilość wyrobów zawierających azbest. Umiejscowienie wyrobów zawierających azbest. Stopień pilności wg „Oceny stanu i możliwości bezpiecznego użytkowania wyrobów zawierających azbest”.

Wypełnione formularze można składać w Urzędzie Gminy w pokoju nr 2 lub drogą elektroniczną na adres: as@budziszewice.com.pl

Informacja o wyrobach zawierających azbest

Ocena stanu i możliwości …   

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook