Kalendarz gminy Czerniewice

Nadchodzących wydarzeń: 0
«styczeń 2023 »
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Sonda

Czy skorzystam ze szczepienia na covid-19?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Cała prawda o 2 LO – czyli jak naprawdę wygląda życie w II LO [film w środku]

II Liceum to szkoła, która ma najlepsze wyniki w powiecie tomaszowskim, ale jednocześnie na jej temat krążą różne plotki. Uczniowie zdecydowali się nagrać film, w którym opowiedzieli ze swojej perspektywy, jak naprawdę wygląda życie w II LO. Film powstał we współpracy z Samorządem Uczniowskim Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4. Uczniowie z tej szkoły zadali pytania, dzięki którym lepiej mogli poznać II Liceum. Dotyczyły one zarówno poziomu nauczania, atmosfery, ale także bardziej podstawowych, choć równie ważnych tematów, jak jedzenie na stołówce.

Zależało nam na tym, żeby ten film był czymś innym. Nie chcieliśmy prowadzić monologu, a odpowiedzieć na to, co najbardziej ciekawi młodych ludzi, stojących przed wyborem szkoły. Sama musiałam podjąć taką przełomową decyzją i wiem, ile pytań i niepewności się z tym wiąże. Osobiście rozmawiałam z przewodniczącą ZSP nr 4 i potwierdziła, że o II Liceum krążą różne plotki i opinie. Oczywiście rankingi, wyniki, pokazują rangę szkoły, ale chcieliśmy opowiedzieć też o tym, co sami tworzymy na co dzień. O atmosferze w II Liceum, wydarzeniach, akcjach czy profilach, na których się znajdujemy. Mamy nadzieję, że filmik rozwieje wątpliwości i pokaże, że ta szkoła wcale nie jest taka straszna– Dominika Hajkowska Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook