Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«czerwiec 2023 »
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Sonda

Czy skorzystam ze szczepienia na covid-19?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Ceramika Paradyż laureatem II Rankingu Firm Rodzinnych magazynu „Forbes”

Już po raz drugi magazyn „Forbes” przygotował ranking „Najcenniejsze Polskie Firmy Rodzinne”. Wśród tegorocznych laureatów w województwie łódzkim na podium znalazła się Ceramika Paradyż. Wyróżnienie przypadło w roku jubileuszu 30-lecia istnienia polskiego przedsiębiorstwa.

 W 2018 roku magazyn „Forbes” podjął się stworzenia pierwszego w Polsce rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm rodzinnych. Inicjatywa ma zainicjować debatę o kondycji segmentu, możliwościach ekspansji zagranicznej oraz o innowacjach, które wprowadza nowe pokolenie. W trakcie tegorocznej edycji zaproszeni przedsiębiorcy mieli możliwość wymienienia się spostrzeżeniami w ramach regionalnych spotkań. Podczas Forum w Pabianicach w części merytorycznej odbył się panel dyskusyjny „Czy w Polsce opłaca się być firmą rodzinną”. Wręczono także nagrody dla rodzinnych biznesów wyróżniających się w województwie łódzkim i świętokrzyskim.

Wśród laureatów w tym roku znalazła się Ceramika Paradyż, która zajęła trzecie miejsce wśród firm rodzinnych z regionu łódzkiego z przychodami powyżej 100 mln złotych. Pomimo intensywnego rozwoju od ponad 30 lat przedsiębiorstwo utrzymuje rodzinny charakter. W 2016 roku zakończono proces sukcesji pokoleniowej — obecnie firmą zarządzają Anna Tępińska-Marcinek i Adam Tępiński, dzieci współzałożyciela firmy, Stanisława Tępińskiego.

Jak zwykło się powszechnie mówić, w rodzinie siła. Bardzo cieszymy się z otrzymanego wyróżnienia, tym bardziej, że to właśnie firmy rodzinne uznawane za ostoję wartości, na których budowany powinien być każdy biznes — komentuje Tomasz Popielewski, rzecznik prasowy Ceramiki Paradyż. — Takie nagrody pozwalają zatrzymać się na chwilę i docenić osiągnięcia firmy. W ciągu trzech dekad rodzinny biznes przeistoczył się z małego zakładu w wielkie przedsiębiorstwo o międzynarodowej renomie, które od początku istnienia napędza polskie wzornictwo i zdobywa najważniejsze wyróżnienia designerskie, jak Red Dot Award czy iF Design Award.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook