Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«czerwiec 2024 »
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Czerniewice. Inauguracja roku szkolnego 2017/2018

Po wakacjach w szkołach, znajdujących się na terenie naszej gminy Czerniewice, pojawili się uczniowie, rodzice, grono pedagogiczne oraz zaproszeni goście, rozpoczynając nowy rok szkolny 2017/2018. Jest on wyjątkowy z uwagi na wprowadzoną reformę. Po blisko 20 latach funkcjonowania zostaną wygaszone gimnazja, natomiast do szkół podstawowych powróci system ośmiu klas.

W uroczystości w Zespole Szkół i Przedszkola w Czerniewicach wziął udział wójt Andrzej Bednarek, który życzył uczniom i nauczycielom powodzenia i wytrwałości. Podkreślił również wysiłek władz samorządowych oraz personelu szkoły w tworzeniu sprzyjających warunków do kształcenia i rozwoju najmłodszych mieszkańców gminy Czerniewice.

W budynku czerniewickiej szkoły zostały przeprowadzone roboty budowlane, polegające na „Termomodernizacji budynku Zespołu Szkół i Przedszkola w Czerniewicach”. Celem projektu była poprawa efektywności energetycznej poprzez głęboką modernizację energetyczną budynku. W ramach inwestycji wykonano:

  1. roboty termomodernizacyjne, polegające na dociepleniu ścian zewnętrznych (wykonanie elewacji), dociepleniu stropodachu, wymianie części stolarki okiennej oraz wymianie drzwi zewnętrznych;
  2. wymianę instalacji centralnego ogrzewania i montaż nowej kotłowni;
  3. wymianę instalacji elektrycznej dla potrzeb oświetlenia wewnętrznego i gniazd wtykowych;
  4. instalację fotowoltaiczną z podłączeniem do instalacji elektrycznej;
  5. malowanie pomieszczeń, znajdujących się wewnątrz budynku;
  6. roboty brukarskie, blacharskie, porządkowe, związane z pracami termomodernizacyjnymi.

 

   

Źródło: www.czerniewice.pl

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook