Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«czerwiec 2024 »
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Czy komendant Iskierka utrzyma mandat radnego?

Wojewoda łódzki wezwał Radę Powiatu w Tomaszowie Maz. Do złożenia wyjaśnień w sprawie powołania Krzysztofa Iskierki na stanowisko pełniącego Obowiązki komendanta Powiatowej Straży Pożarnej w Tomaszowie Maz.

Sprawa została wszczęta w związku z tym, że Krzysztof Iskierka sprawując mandat radnego powiatowego został pod koniec sierpnia tego roku powołany na stanowisko pełniącego obowiązki komendanta Powiatowej Straży Pożarnej w Tomaszowie Maz. Przypominamy, że radni nie mogą łączyć mandatu z funkcjami kierowniczymi w jednostkach podległych samorządowi, w których są radnymi.

Smaczku sprawie dodaje fakt, że chwilę po otrzymaniu nominacji na p.o. komendanta, Krzysztof Iskierka przeszedł do klubu radnych PiS. W kuluarach, tę decyzję komentowano, jako chęć robienia kariery zawodowej w przyjaznym środowisku, do którego najpierw trzeba przystać. Przypominamy, że K. Iskierka został radnym powiatowym z ramienia PSL, a wcześniej reprezentował też SLD.

Czekamy na decyzję wojewody w tej sprawie.

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook