Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«Listopad 2020 »
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Do końca roku

2020-12-31 00:00:00

Reklama

Sonda

Czy strajki w Tomaszowie Maz. powinny nadal się odbywać?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najnowsze informacje prosto na swoją skrzynkę, prosimy podać swój adres e-mail.

Deszcz medali dla łyżwiarzy szybkich z IUKS „Dziewiątka”


 

Trzynaście medali indywidualnych, cztery medale w wieloboju oraz trzy medale w sztafetach przywieźli zawodnicy IUKS „Dziewiątka” z Ogólnopolskich Zawodów Dzieci „I Ty możesz zostać mistrzem”, które odbyły się 4-5 stycznia br. w Sanoku.

Reprezentanci „Dziewiątki” (20 zawodników) startowali w czterech kategoriach wiekowych: E1 ‒ 10 lat (pięć dziewcząt  i dwóch chłopców); E2 ‒11 lat (dwie dziewczynki i dwóch chłopców),  D1 ‒ 12 lat (cztery dziewczęta i trzech chłopców) i D2 ‒ 13 lat (dwie dziewczyny). Nasi zawodnicy zdobyli indywidualnie 13 medali na dystansach (trzy złote, sześć srebrnych i cztery brązowe ), w wieloboju cztery medale: jeden srebrny i trzy brązowe oraz trzy medale w sztafetach: złoty , srebrny i brązowy.

 Kat. E1 dziewczęta

  1. miejsce w wieloboju ‒ Julia Borkowska ‒ 5 pkt, srebrny medal na dystansie 300 m;
  2. miejsce w wieloboju ‒ Sandra Syguł ‒ 3 pkt, trzy złote medale na dystansach 2×100 m i 300 m;
  3. miejsce w wieloboju ‒ Dominika Kierebińska ‒ 2 pkt;
  4. miejsce w wieloboju ‒ Hanna Obirek – 1 pkt;
  5. miejsce w wieloboju ‒ Zofia Marszałek ‒ 1 pkt.

 Kat. E1 chłopcy

  1. miejsce w wieloboju ‒ Alex Matera – 4 pkt;
  2. miejsce w wieloboju – Wiktor Legęncki ‒ 2 pkt.

 Kat. E2 dziewczęta

  1. miejsce w wieloboju – Julia Gołos- ‒7 pkt, trzy srebrne medale na dystansach 2×300 m i 500 m;
  2. miejsc w wieloboju ‒ Kinga Polak.

 Kat. E2 chłopcy

  1. miejsce w wieloboju – Jan Bąbol – 3 pkt, cztery medale brązowe;
  2. miejsce w wieloboju ‒ Miłosz Małocha ‒ 1 pkt.

 Kat. D1 dziewczęta

  1. miejsce w wieloboju ‒ Pola Matera – 5 pkt, trzy brązowe medale i jeden srebrny dyst. 4×500 m;
  2. miejsce w wieloboju ‒ Amelia Rusek – 2 pkt;
  3. miejsce w wieloboju ‒ Natalia Chachuła – 1 pkt;
  4. miejsce w wieloboju ‒ Anna Szymańczyk;
  5. miejsce w wieloboju – Julia Polak.

 Kat. D1 chłopcy

  1. miejsce w wieloboju ‒ Maciej Stańdo – 5 pkt, 1 złoty, 1 srebrny i 1 brązowy medal na dyst. 4×500 m;
  2. miejsce w wieloboju ‒ Wiktor Chachuła ‒2 pkt;
  3. miejsce w wieloboju – Benedykt Kaluszka ‒ 1 pkt.

 Kat. D2 dziewczęta

  1. miejsce w wieloboju ‒ Aleksandra Borzuta;
  2. miejsce w wieloboju – Weronika Walasik.

 

W  sztafecie 4×400 m  drużyny IUKS „Dziewiątka” zdobyły trzy medale: zloty, srebrny i brązowy.

 Kat. 10-11 lat dziewczęta

  1. miejsce sztafeta 4×400 m w składzie: Sandra Syguła, Julia Borkowska, Kinga Polak i Julia Gołos – 9 pkt.

Kat. 10-11 lat chłopcy

  1. miejsce sztafeta 4×400 m w składzie: Jan Bąbol, Miłosz Małocha, Alex Matera i Wiktor Legęncki – 7 pkt.

Kat. 12-13 lat dziewczęta

  1. miejsce sztafeta 4×400 m w składzie: Pola Matera, Amelia Rusek, Natalia Chachuła i Julia Polak – 5 pkt;
  2. miejsce sztafeta 4×400 m w składzie: Weronika Walasik, Aleksandra Borzuta, Zofia Marszałek i Anna Szymańczyk – 1 pkt.

 

Źródło: IUKS „Dziewiątka”

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook