Kalendarz gminy Żelechlinek

Nadchodzących wydarzeń: 0
«czerwiec 2024 »
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

dh Andrzej Żerek -Najlepszym kapelmistrzem orkiestry dętej OSP w 2022 r. województwa łódzkiego

Usuwali skutki nawałnic w Łódzkiem, ale też brali udział w akcjach ratowniczych za granicą. Ryzykowali swoim zdrowiem i życiem ratując ofiary przestępstw również po służbie. W środę (21 grudnia) nagrody najlepszym policjantom i strażakom wręczył Robert Baryła, członek zarządu województwa łódzkiego. Była to już 22. edycja finału konkursu na najlepszego policjant i strażaka województwa łódzkiego. Do Zatoki Sportu w Łodzi przyjechali najlepsi z najlepszych. Bo żeby zostać nagrodzonym trzeba było wykazać się wykonywaniem swoich zadań z dużym zaangażowaniem, ale również wyróżniać się ponadprzeciętną postawą w działalności społecznej.

Bycie policjantem, strażakiem to ogromna odpowiedzialność i służba drugiemu człowiekowi. Zawsze jesteście tam, gdzie pojawia się niebezpieczeństwo, zagrożenie zdrowia, życia i mienia. To zasługuje na najwyższy szacunek – powiedział Robert Baryła.
Uroczysta gala finałowa, odbyła się w auli Akademickiego Centrum Sportowo – Dydaktycznego Politechniki Łódzkiej. Wzięli w niej udział insp. Tomasz Olczyk, I zastępca komendanta wojewódzkiego Policji w Łodzi, st. bryg. Paweł Malinowski, zastępca komendanta wojewódzkiego PSP i druh Andrzej Ruciński, sekretarz Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP województwa łódzkiego.
– Jesteście grupą 20 funkcjonariuszy wyłonionych spośród 6 tysięcy policjantów w województwie. Dziękuje wam za waszą odwagę i postawę – powiedział, zwracając się do wyróżnionych policjantów inspektor Tomasz Olczyk.
Najlepszym kapelmistrzem orkiestry dętej OSP w 2022 r. został dh Andrzej Żerek – OSP w Zawadzie. Gratulujemy

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook