Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«czerwiec 2024 »
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Droga Ujazd-Stasiolas doczekała remontu

W piątek, 29 lipca 2022 roku, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Maz. podpisano umowę na remont brakującego odcinka drogi Ujazd – Stasiolas, a więc drogi, która łączy Gminę Ujazd i Gminą Będków.

Całkowita wartość inwestycji wyniesie 1 999 183, 45 zł., a pół miliona pochodzi z dotacji udzielonej przez Gminę Ujazd. Mieszkańcy z nowego fragmentu tej drogi skorzystają już w grudniu br. 

Przy podpisaniu umowy obecni byli: Mariusz Węgrzynowski – Starosta Tomaszowski, Elżbieta Łojszczyk – członek Zarządu Powiatu Tomaszowskiego, Jan Balcerek – radny Powiatu Tomaszowskiego, Elżbieta Rudzka – Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Tomaszowie Maz. oraz Jarosław Marusik – właściciel filmy Eurobruk z Ujazdu, która wykona remont drogi. 

Cieszy fakt, że rodzime firmy wygrywają przetargi, firmy z terenu powiatu tomaszowskiego. To jest o tyle ważne, że są miejsca pracy dla naszych mieszkańców. To jest istotne, że te firmy mogą się rozwijać, wzmacniać i tak na dobrą sprawę działa to na korzyść w każdą stronę. Bardzo serdecznie dziękuję członkom Zarządu Powiatu Tomaszowskiego, jak i również radnym Rady Powiatu Tomaszowskiego, że wspólnie udaje nam się realizować takie inwestycje na poziomie wszystkich gmin położonych w powiecie tomaszowskim. – powiedział Mariusz Węgrzynowski – Starosta Powiatu Tomaszowskiego.

Prace rozpoczną się z początkiem września a ich zakończenie ma nastąpić jeszcze w tym roku.

Live z wydarzenia tutaj

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook