Kalendarz gminy Powiat Tomaszowski

Nadchodzących wydarzeń: 0
«lipiec 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Duże Rodziny z Lubochni po raz trzeci pojechały w Rodzinnym Rajdzie Rowerowy [film, zdjęcia]

Koniec wakacji to w Gminie Lubochnia czas na rowerowy rajd. 29 sierpnia w niedzielę Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus” Koło w Lubochni po raz trzeci zorganizował Rodzinny Rajd Rowerowy po Ziemi Lubocheńskiej, w którym udział wzięli mieszkańcy gminy Lubochnia. Blisko stu rowerzystów pokonało odcinek 22 km.

Już o godz. 14.00 uczestnicy  wyjechali ze stadionu LKS Lubochnia. Trasa rajdu przebiegała przez Małecz, Dębniak, Tarnowską Wolę, Brenicę, Olszowiec, Jakubów i Lubochnię. Do mety na stadionie rajd dotarł przed godz. 17.00, gdzie na wszystkich czekał poczęstunek.

Rodzinny Rajd Rowerowy wiedzie malowniczymi i ciekawymi trasami gminy, dostosowanymi do możliwości uczestników. Najmłodszych uczy odpowiedzialnego zachowania na drodze a wszystkim uczestnikom dostarcza wspaniałych przeżyć tak sportowych jak i turystycznych. 

Po rajdzie na terenie Lubocheńskiego Klubu Sportowego odbył się piknik, podczas którego zorganizowano konkursy sprawnościowe. 

Rodzinny Rajd Rowerowy został zorganizowany w ramach projektu „Sportowo i rodzinnie” współfinansowany ze środków województwa łódzkiego.

Organizatorzy składają podziękowania za pomoc w organizacji rajdu:

– Piotrowi Majchrowskiemu – wójtowi Gminy Lubochnia
– Justynie Łomży – dyrektorce Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Lubochni
– Ewie Wendrowskiej radnej sejmiku Województwa Łódzkiego 

– Dariuszowi Kowalskiemu – zastępcy Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim
– policjantkom i policjantom z KPP w Tomaszowie Mazowieckim
– Prezesowi i druhom z Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubochni 
Ratownikom medycznym z firmy EPINEPHRINE

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook