Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«czerwiec 2024 »
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Dzień Kobiet i Dzień Sołtysa w Gminie Tomaszów [zdjęcia]

W marcu obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kobiet oraz Dzień Sołtysa. Z tej okazji, w sobotę 2 marca, w świetlicy wiejskiej w Twardej zorganizowano spotkanie kobiet oraz sołtysów Gminy Tomaszów Mazowiecki.

Panie zostały gorąco powitane przez wójtów Franciszka Szmigla i Sławomira Biernackiego, a także sołtysa Twardej Sławomira Wawrzyńczyka i szefa OSP w Twardej Piotra Bezata. Do życzeń tradycyjne dołączono słodkości.

Otwierając spotkanie, wójt podziękował przedstawicielkom piętnastu Kół Gospodyń Wiejskich, wszystkim sołtyskom i sołtysom za ich zaangażowanie i pracę na rzecz społeczności lokalnych w swoich miejscowościach. Wójt podkreślił, jak ważną pracę wykonują na rzecz dobra całej Gminy Tomaszów Mazowiecki. Wójtowie złożyli życzenia wszystkim paniom obdarowując je czekoladkami. Następnie kwiaty oraz serdeczne życzenia dla wszystkich Pań na ręce przewodniczącej KGW w Twardej złożył sołtys Sławomir Wawrzyńczyk, a na ręce Przewodniczącej Rady Gminy Krystyny Pierścińskiej szef OSP Piotr Bezat.

Za przygotowanie uroczystości serdeczne podziękowania popłynęły do organizatorek tegorocznego świętowania kobiet z Koła Gospodyń Wiejskich z Twardej na ręce przewodniczącej koła Marianny Mierzwy.

To wyjątkowe święto obchodzone jest w celu wyrażenia uznania wszystkim sołtysom za ich pracę i zaangażowanie oraz doskonałym sposobem do integracji.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook