Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«marzec 2023 »
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Sonda

Czy skorzystam ze szczepienia na covid-19?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Dzień Nauczyciela w Będkowie

13 października br. w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dyrektorka szkoły Anna Milczarek, dziękując wszystkim pracownikom za wkład w rozwój oświaty, wręczyła nagrody wyróżniającym się nauczycielom. Nagrodzeni zostali też pracownicy administracji i obsługi.

Uczniowie z klasy szóstej zaprezentowali program artystyczny przygotowany przez Annę Maciaszek-Badek i Teresę Brożyńską. Występy uświetniły piosenki w wykonaniu szkolnego chóru, którego opiekunem jest Jacek Wochna.

Wśród zaproszonych gości byli Lesław Kołodziejczyk, wójt gminy Będków, Andrzej Legieziński przewodniczący Rady Gminy, emerytowani nauczyciele i rodzice. Wójt uhonorował nagrodami dyrektorki placówki: Annę Milczarek i Renatę Rechcińską oraz nauczycielki: Jolantę Wachoń i Jolantę Łańcuchowską.

renata-wochna

Na szczególne wyróżnienie zasłużyła Renata Wochna, której przyznano Medal Komisji Edukacji Narodowej. Medal ten nadawany jest od 1956 roku za szczególne zasługi dla oświaty
i wychowania przez ministra edukacji narodowej. Pani Renia, nauczycielka języka polskiego i turystka z zamiłowania, pracuje w szkole od roku 1985. Jest osobą skromną, zawsze znajdującą czas dla swoich uczniów, by służyć im radą i pomocą. Opiekuje się Szkolnym Kołem PTSM. Od lat organizuje szkolne wycieczki, zimowiska, zielone szkoły. Jest inicjatorką Jesiennego Rajdu „Sobota
z Reymontem”. Od czterech kadencji jest również prezeską ogniska ZNP w Będkowie.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

 

 

bedkow2 bedkow2

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook