Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 11
«październik 2021 »
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Do majowego weekendu

2021-05-01 00:00:00

Reklama

Sonda

Czy strajki w Tomaszowie Maz. powinny nadal się odbywać?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najnowsze informacje prosto na swoją skrzynkę, prosimy podać swój adres e-mail.

Dzień otwarty w Domu Dziennego Pobytu II dla seniorów

27 lutego odbył się dzień otwarty w Domu Dziennego Pobytu II przy ul. Piłsudskiego 34.

Seniorzy, odwiedzający placówkę uzyskali informacje o zasadach funkcjonowania i ofercie zajęć. Zainteresowani seniorzy mogli także obejrzeć pomieszczenia Domu w tym: pokój pielęgniarki, rehabilitantki, sale do ćwiczeń gimnastycznych, do terapii zajęciowej, pokój wypoczynkowy, mini zaplecze kuchenne a także zagospodarowane zaplecze wokół  – altankę.
Cały czas prowadzony jest nabór osób chcących skorzystać z oferty zajęć w Domu Dziennego Pobytu.

Należy dodać, że Domy Dziennego Pobytu zapewniają pomoc osobom w wieku poprodukcyjnym niepodejmującym zatrudnienia, niepracującym emerytom i rencistom oraz niepracującym osobom niepełnosprawnym w organizacji czasu wolnego i aktywizacji społecznej poprzez: umożliwienie pobytu i wypoczynku na terenie Domu; zaspokajanie potrzeb towarzyskich i kulturalnych; uczestnictwo w zajęciach służących utrzymaniu sprawności psychofizycznej w zależności od potrzeb uczestników i możliwości Domu.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, który jest opiekunem placówki liczy na to, że Dom Dziennego Pobytu II stanie się miejscem pozwalającym osobom starszym aktywnie i miło spędzać czas, rozwijać swoje pasje i zainteresowania.
Opiekunowie zapraszają wszystkich seniorów poszukujących przyjaźni i kontaktu z rówieśnikami.
Telefon kontaktowy: 797 944 948.

Na zdjęciu głównym: Jolanta Szustorowska Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w towarzystwie odwiedzających placówkę seniorów.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook