Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«luty 2024 »
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Ewa Farna wystąpiła w Tomaszowie

Tomaszów Mazowiecki był kolejnym przystankiem Ewy Farny w ramach koncertów jubileuszowych z okazji 10-lecia pracy scenicznej. Mogliśmy wysłuchać największych hitów artystki w tym otwór Cisza, którym debiutowała i który doprowadził artystkę do miejsca, w którym jest dzisiaj.

Koncert był też podsumowaniem akcji „Legalne wagary”, która po raz pierwszy odbyła się w Tomaszowie. To pierwsza tego typu akcja w Polsce. Ideą przedsięwzięcia była promocja wolontariatu wśród młodych ludzi. W zdarzeniu udział wzięło prawie 500 uczniów tomaszowskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz 47 organizacji pozarządowych i instytucji. Wolontariusze pomagali dzieciom przy odrabianiu lekcji czy osobom starszym w ich codziennych obowiązkach. W ramach akcji zorganizowany został konkurs, w którym uczniowie zbierali nakrętki na rzecz „Amicus Canis – Fundacji na Rzecz Zwierząt Skrzywdzonych” w Tomaszowie Mazowieckim. Natomiast, 20 marca, w ramach akcji „Kropla życia – wiosenne przebudzenie” można było oddać krew. Zebrano  13 litrów płynu. Dla zaangażowanych, w nagrodę, czekały darmowe wejściówki na koncert, który odbył się w „samochodówce”.  Po koncercie artystka rozdawał autografy i pozowała do zdjęć z fanami. 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook