Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«czerwiec 2024 »
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Gabinet prezydenta wyremontowany

W ostatnim czasie wyremontowany został gabinet prezydenta Marcina Witko. Jak nas poinformowała Joanna Szczepańska, rzeczniczka prezydenta, gabinet został wyremontowany po awarii instalacji. Pękła rura centralnego ogrzewania, a to doprowadziło do spalenia instalacji elektrycznej w gabinecie. Stąd konieczność wykonania generalnego remontu pokoju. Instalacje nie były remontowane przez kilkadziesiąt lat. Przy remoncie trzeba było uwzględnić zalecenia konserwatora zabytków co wpłynęło na koszt prac. W ramach prac nie były wymieniane meble. Prace wymagały zrywania tynków, wymianę kabli, grzejników, gniazdek, wejść itd.

Drzwi do gabinetu prezydenta podlegają opiece konserwatora zabytków. W związku z tym odtworzono oryginalną substancję stolarki drzwiowej. W związku z bardzo dużym kosztem odtworzenia zniszczonego parkietu drewnianego zdecydowano się na zakup i montaż wykładziny obiektowej.

  • Mamy nadzieję, że gabinet posłuży kolejnym prezydentom przez następnych kilkadziesiąt lat – dodaje rzeczniczka i wymienia długą listę prac, które zostały wykonane.

Wśród nich: wymianę okablowania multimedialnego, zakupiono i zamontowano żaluzje i zasłony okienne, oświetlenie, klimatyzację, a nawet Godło Polski.

Łączny koszt prac i materiałów wyniósł 68.437,75 zł.

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook