Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«kwiecień 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Grzegorz Schetyna, Katarzyna Lubnauer, Barbara Nowacka wsparli Barbarę Klatkę kandydatkę na prezydenta

W środę 26 września, na placu Kościuszki odbyła się konferencja prasowa Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Platforma. Nowoczesna, Barbara Nowacka czyli Koalicja Obywatelska. Tego dnia do Tomaszowa, z poparciem dla Barbary Klatki kandydatki na prezydenta, przyjechali liderzy koalicji Grzegorz Schetyna, Katarzyna Lubnauer i Barbara Nowacka. 

Barbara Klata w skrócie zaprezentowała swoje założenia programowe oraz przedstawiła kandydatów do Rady Miasta, Rady Powiatu oraz Semiku Województwa Łódzkiego. W swoim programie zawarła min. bezpłatny jeden ciepły posiłek dla dzieci w szkole, wsparcie in vitro, rondo na Orzeszkowej, stworzenie inkubatora przedsiębiorczości.

Arkadiusz Gajewski, jedynka na liście do sejmiku w okręgu nr 5 z list koalicji. Wyjaśnił zebranym, że to dzięki środkom finansowym przyznanym przez Urząd Marszałkowski powstał plac Kościuszki, dokonano zakupu autobusów hybrydowych, przebudowano ulice w mieście.

Bezpośrednio po konferencji odbyło się otwarte spotkanie w Restauracji ALABASTRO z Barbarą Nowacką, Katarzyną Lubnauer, Grzegorzem Schetyną i kandydatami.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook