Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«czerwiec 2023 »
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Sonda

Czy skorzystam ze szczepienia na covid-19?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Hej kolęda, kolęda… czyli koncert w smardzewickiej szkole [filmy, zdjęcia]

19 grudnia, w czwartkowe popołudnie w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Smardzewicach w gminie Tomaszów Mazowiecki odbył się koncert zatytułowany „Hej kolęda, kolęda…”

W pięknie przystrojonej sali gimnastycznej na gości czekały stoły z białymi obrusami, udekorowane świątecznymi stroikami. Na sali rozlegał się zapach żywej choinki, pomarańczy i pierników. Na stołach rozstawione ciasto wyglądało smakowicie. Na koncert zaproszeni zostali rodzice, dziadkowie, przyjaciele szkoły. Spotkali się, aby wspólnie świętować ten szczególny czas.

O godz. 17.00 dyrektor Waldemar Fijałkowski przywitał wszystkich otwierając koncert. W koncercie wzięli udział uczniowie szkoły w tym chłopcy z orkiestry dętej oraz scholi. Swój występ zaprezentowały aniołki – uczennice z klasy Ia oraz śnieżynki uczennice kl III.

Podczas koncertu wystąpili też absolwenci szkoły – Jan Gluźniewicz, Wiktoria i Anastazja Jończyk oraz Weronika Wysmyk. 

Uczniowie zachęcali przybyłych do wspólnego kolędowania.  Sami też zaprezentowali piękny śpiew solowy,  grę na instrumentach dętych.

Końcowym akcentem uroczystości było złożenie życzeń przez dyrektora szkoły, wszystkim zebranym, uczniom, rodzicom.

Koncert przygotowały nauczycielki Ewa Dąbrowska i Gabriela Bujak. To był niezwykle nastrojowy, wzruszający i rodzinny wieczór.

Koncertowi towarzyszył kiermasz świątecznych stroików, przygotowanych przez uczniów szkoły.

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook