Kalendarz gminy Powiat Tomaszowski

Nadchodzących wydarzeń: 0
«kwiecień 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Hej kolęda, kolęda… czyli koncert w smardzewickiej szkole [filmy, zdjęcia]

19 grudnia, w czwartkowe popołudnie w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Smardzewicach w gminie Tomaszów Mazowiecki odbył się koncert zatytułowany „Hej kolęda, kolęda…”

W pięknie przystrojonej sali gimnastycznej na gości czekały stoły z białymi obrusami, udekorowane świątecznymi stroikami. Na sali rozlegał się zapach żywej choinki, pomarańczy i pierników. Na stołach rozstawione ciasto wyglądało smakowicie. Na koncert zaproszeni zostali rodzice, dziadkowie, przyjaciele szkoły. Spotkali się, aby wspólnie świętować ten szczególny czas.

O godz. 17.00 dyrektor Waldemar Fijałkowski przywitał wszystkich otwierając koncert. W koncercie wzięli udział uczniowie szkoły w tym chłopcy z orkiestry dętej oraz scholi. Swój występ zaprezentowały aniołki – uczennice z klasy Ia oraz śnieżynki uczennice kl III.

Podczas koncertu wystąpili też absolwenci szkoły – Jan Gluźniewicz, Wiktoria i Anastazja Jończyk oraz Weronika Wysmyk. 

Uczniowie zachęcali przybyłych do wspólnego kolędowania.  Sami też zaprezentowali piękny śpiew solowy,  grę na instrumentach dętych.

Końcowym akcentem uroczystości było złożenie życzeń przez dyrektora szkoły, wszystkim zebranym, uczniom, rodzicom.

Koncert przygotowały nauczycielki Ewa Dąbrowska i Gabriela Bujak. To był niezwykle nastrojowy, wzruszający i rodzinny wieczór.

Koncertowi towarzyszył kiermasz świątecznych stroików, przygotowanych przez uczniów szkoły.

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook