Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«marzec 2023 »
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Sonda

Czy skorzystam ze szczepienia na covid-19?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

II Bieg Antoniański

W piątek, 11 września 2020 roku, na terenie Powiatowego Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim, zorganizowany został II Bieg Antoniański.

Trasa wynosiła 1 kilometr. Każdy z uczestników otrzymał identyfikator z numerem i po zakończonym biegu pomiędzy uczestników zostały rozlosowane nagrody. W biegu udział wziął Michał Czechowicz – członek Zarządu Powiatu Tomaszowskiego, razem z rodziną.

Przed rozdaniem pucharów i nagród wystąpiła wokalistka PCAS-u – Kaja Sputowska, Która zaśpiewała piosenkę „Przebudzanka”.

Wręczone zostały dwa puchary ufundowane przez Zarząd Powiatu, dla najstarszego i najmłodszego uczestnika biegu. Najstarszym był 71-letni Antoni Smolarek, a najmłodszą 3-letnia Gabriela Fornalczyk.

W tym roku po raz pierwszy został zorganizowany I Turniej Minisiatkówki. Mariusz Węgrzynowski i Michał Czechowicz wręczyli puchary zwycięzcom Turnieju. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Akademii Siatkówki Joker, drugie miejsce Szkoła Podstawowa nr 13 i trzecie miejsce Akademia Glinki.

Jesteśmy już po II Biegu Antoniańskim. I Bieg Antoniański w ubiegłym roku odbył się w czerwcu, w dniu patrona naszego miasta i powiatu, świętego Antoniego z Padwy, natomiast przez tę sytuację pandemiczną, która wywołana jest przez COVID-19, przełożyliśmy imprezę na to wrześniowe popołudnie – Michał Czechowicz członek Zarządu Powiatu Tomaszowskiego.

Dzisiaj, chociaż w okrojonej wersji, udało się zorganizować II Bieg Antoniański, jak i również turniej w siatkówce. Bardzo się cieszę, że do tego doszło. (…) Przekrój wiekowy od 3 lat do 71, czyli różnica 68 lat. To pokazuje, że wszyscy tutaj, chcieli przyjść, wziąć udział. I dzieci, i młodzież, ludzie w średnim wieku i ludzie starsi. Bardzo wszystkim dziękuję za to, że byli, że wzięli udział, że razem z nami cieszyli się tym wyjątkowym dniem, tą wyjątkową uroczystością – Mariusz Węgrzynowski Starosta Powiatu Tomaszowskiego.

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook