Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«maj 2023 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Sonda

Czy skorzystam ze szczepienia na covid-19?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

III sesja Młodzieżowej Rady Gminy Inowłódz

12 grudnia 2017 roku na zamku w Inowłodzu odbyła się III sesja  Młodzieżowej Rady Gminy Inowłódz.

Posiedzenie odbyło się według ustalonego wcześniej przez Młodzieżową Radę porządku obrad. W obradach uczestniczył wójt gminy Inowłódz Bogdan Kącki oraz pracownicy Urzędu Gminy.

Po otwarciu obrad przez przewodniczącego Młodzieżowej Rady Gminy Damiana Pazurę i zatwierdzeniu porządku obrad, głos zabrał wójt, odpowiadając szczegółowo na wnioski zgłoszone na poprzedniej sesji. Następnie zgodnie z zatwierdzonym porządkiem obrad rozpatrzono inne postulaty i bieżące problemy gminy, widziane oczami młodzieży. Na szczególną uwagę zasługuje dojrzałość zgłaszanych potrzeb, problemów i nowych pomysłów, nacechowana troską o rozwój gminy i poprawę życia jej mieszkańców. Młodzież na posiedzeniach prezentuje szerokie spektrum problematyki, z takich dziedzin jak: kultura, sztuka, sport. Nie brakuje również, co szczególnie cieszy władze, wniosków tzw. „twardych” dotyczących np. dróg, oświetlenia i innej infrastruktury na terenie gminy. Dorośli samorządowcy mogą spać spokojnie. Młode kadry już dzisiaj dowodzą, że gmina trafi w przyszłości we właściwe ręce.
Na zakończenie obrad młodzież dokonała wyboru nowego Przewodniczącego, którym został Szymon Deryło.

 

Źródło:inowlodz.pl

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook