Kalendarz gminy Rzeczyca

Nadchodzących wydarzeń: 0
«lipiec 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Inowłódz. „Jacek i Placek” na Zamku w Inowłodzu

6 lutego 2018 r  sala koncertowa  Zamku w Inowłodzu zmieniła się w salę teatralną wypełnioną wspaniałą widownią .Na spektakl licznie przybyły dzieci z rodzicami i z dziadkami. Widowisko ,,Jacek i Placek,, – to familijna opowieść  na podstawie książki Kornela Makuszyńskiego  o poszukiwaniu szczęścia  dwóch braci bliźniaków, którzy podczas swojej wędrówki przeżyli wiele  niezwykłych przygód  radosnych  i smutnych .

Wędrówka okazała się  dla  nich, prawdziwą lekcją życia,po której docenili co jest w życiu najważniejsze. Interaktywna , pełna humoru i zabawy bajka zrobiła na młodych widzach duże wrażenie  i  pokazała dzieciom, jak  cienka jest granica między dobrem  i złem. Widowisko w wykonaniu  doskonałych artystów z Krakowa okazało się szalenie dynamiczne , pobudzało do wzruszenia zarówno dzieci jak i dorosłych . A wszystko po to, żeby  pokazać ,że nie ma nic bardziej cennego od  matczynej miłości.

Mamy nadzieję ,że widowisko się podobało i na długo pozostanie w pamięci naszych widzów.

Tekst : Barbara Maciejczyk

Zdjęcia : Władysława Matusiak

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook