Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«czerwiec 2024 »
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Inowłódz. Wielkie otwarcie ścieżki rowerowej Spała-Inowłódz

23 czerwca w ramach otwarcia ścieżki rowerowej Spała – Inowłódz odbył się Rajd Rowerowy „Rowerem przez Niepodległą”. Po zarejestrowaniu, każdy uczestnik otrzymał kamizelkę i opaskę odblaskową, lampkę ledową na rower oraz przypinki z urzędu marszałkowskiego.
Wśród zaproszonych gości był starosta tomaszowski Mirosław Kukliński. Po przemówieniu Bogdana Kąckiego wójt gminy Inowłódz, Dariusza Klimczaka wicemarszałka województwa łódzkiego oraz Roberta Papisa wiceprezesa LOT w Spale nastąpiło przecięto wstęgę otwierającą ścieżkę i uczestnicy wystartowali.
Po drodze uczestnicy rajdu zatrzymali się przy odrestaurowanym „Grzybku” i wyruszyli dalej. Rajd zakończył się w Inowłodzu na podzamczu. Gdzie odbyło się losowanie nagród.
Rower damski wylosowała Wiktoria Dudeńko, rower męski – Mariusz Szczepański, rowerki dziecięce trafiły w ręce Asi Szczepańskiej i Adama Pawlaka.
Po wręczeniu nagród wicemarszałek Dariusz Klimczak oraz Robert Papis odznaczyli za Zasługi dla Turystyki Bogdana Kąckiego wójta gminy Inowłódz i Wojciecha Przetakiewicza wiceprezesa LOT w Spale.
Po części oficjalnej na uczestników rajdu czekał ciepły posiłek w postaci grillowanej kiełbaski.

Foto: M. Werkowska, A. Paduch, E. Karwat

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook