Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«kwiecień 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Izabela Śliwińska – kandydatką do Rady Powiatu

Dlaczego kandyduję?

Bo nie boję się pracy, jestem wytrwała w dążeniu do celu, angażuję się społecznie, wierzę w słuszne idee, kocham dzieci. Dla nich lubię pracować najbardziej. Cieszą mnie ich sukcesy i radości. Dlatego zostałam nauczycielką. W tym zawodzie pracuję już 22 lata, z czego 11 lat na stanowisku dyrektora. W Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 5 w Tomaszowie Mazowieckim pełnię tę funkcję od 2017 roku.
Ta praca sprawia mi ogromną satysfakcję oraz daje solidną porcję wiedzy i doświadczenia. Dzięki temu skutecznie pozyskuję pieniądze z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Unii Europejskiej. A wszystko dla uczniów z placówki, którą kieruję. To oni są najważniejsi. kibicuję im każdego dnia i jestem dumna z ich sukcesów naukowych i sportowych. Chciałabym również podkreślić fakt, że na tle innych szkół wyróżniamy się wysoce wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną w zakresie kształcenia dzieci niepełnosprawnych.
W życiu prywatnym jestem żoną i mamą 18-letnich bliźniąt. Wierzę, że wszystko pójdzie dobrze. Chciałabym by młodzi ludzie mogli spokojnie budować swoja przyszłość edukacyjną i zawodową w przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się powiecie.
Co chcę osiągnąć w Radzie Powiatu?
– dbać o sprawy szkolnictwa,
– dbać o bezpieczeństwo na naszych drogach,
– promować ekologię i zdrowy styl życia,
– animować wydarzenia kulturalne, edukacyjne i sportowe
– dbać o sprawy seniorów.

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook