Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«październik 2023 »
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Sonda

Czy strajki w Tomaszowie Maz. powinny nadal się odbywać?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Izabela Śliwińska od 1 września ma objąć stanowisko dyrektora szkoły

26 czerwca 2023 r. zakończone zostały postępowania konkursowe w celu wyłonienia kandydatów na stanowiska dyrektorów: Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 i Szkoły Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków w Tomaszowie Mazowieckim. Na stanowisko dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 wskazana została Pani Kamilla Madzio (jedyny zgłoszony kandydat), natomiast na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 10 nie wskazano żadnej osoby, ponieważ do konkursu nie zgłosił się żaden kandydat. W tym ostatnim przypadku, zgodnie z przepisami wynikającymi z ustawy Prawo oświatowe, jeżeli do konkursu nie zgłosi się żaden kandydat albo w jego wyniku nie wyłoniono kandydata, organ prowadzący powierza to stanowisko ustalonemu, w porozumieniu z organem sprawującym nadzór pedagogiczny, kandydatowi, po zasięgnięciu opinii rady pedagogicznej.

Prezydent Marcin Witko ma zamiar powierzyć to stanowisko Pani Izabeli Śliwińskiej. Obecnie pismem zwrócił się do rady pedagogicznej szkoły o wyrażenie opinii wobec tej kandydatury. Następnie zwróci się do kuratorium w celu uzyskania porozumienia w sprawie powierzenia stanowiska.

To szkoła, która w moim sercu zajmuje wyjątkowe miejsce. Miałem zaszczyt w niej pracować pod kierownictwem Pani dyrektor Elżbiety Ośnieckiej oraz Pana dyrektora Mirosława Zielińskiego, świetnym dyrektorem była również Pani Wacława Bąk. Serdecznie dziękuję za ostatni czas również Panu Piotrowi Chomentowskiemu. W ostatnich latach w szkole przeprowadzono kilka inwestycji – to boisko, kuchnia, elewacja, powstała pracownia ekologiczna. Zależy mi na tym, aby szkoła rozwijała się dynamicznie dlatego potrzebna jest tam osoba z odpowiednim doświadczeniem, do której mam pełne zaufanie, a taką osobą jest Pani Izabela Śliwińska. Co do dalszych kroków, będę Państwa informował na bieżąco po zakończeniu odpowiednich procedur – Marcin Witko prezydent miasta Tomaszowa Mazowieckiego

Nie ma informacji natomiast, kto w takim wypadku zastąpi Izabelę Śliwińską i obejmie fotel wiceprezydenta. 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook