Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«kwiecień 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Jak chronić się przed zagrożeniami cyberprzestrzeni? Prof. Mariusz Jędrzejko dzieli się swoją wiedzą

We wtorkowe popołudnie 12 grudnia na zaproszenie Związku Dużych Rodzin Trzy Plus koła w Lubochni przyjechał, profesor Mariusz Jędrzejko – wybitny diagnosta i terapeuta uzależnień oraz cyberzaburzeń. Profesor Jędrzejko jest również mediatorem rodzinny oraz twórcą i dyrektorem naukowym Centrum Profilaktyki Społecznej, jednej z największych polskich platform zajmujących się profilaktyką zachowań ryzykownych i uzależnień.

Podczas warsztatów uczestnicy mieli okazję zdobyć najnowszą wiedzę z zakresu diagnozy i profilaktyki cyberzaburzeń. Profesor Jędrzejko podzielił się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi modelowania relacji dzieci i młodzieży do technologii cyfrowych. W czasach, gdy technologie cyfrowe odgrywają coraz większą rolę w życiu młodych ludzi, istotne jest zrozumienie wpływu, jaki mają na ich mózgi.

Podczas warsztatów omówił różne kwestie dotyczące wpływu technologii cyfrowych na rozwijające się mózgi dzieci i młodzieży. Poruszone zostały również tematy związane z możliwościami profilaktyki i diagnozy cyberzaburzeń. Warsztaty miały charakter praktyczny, a uczestnicy otrzymali konkretne wskazówki, które na pewno wykorzystają w swojej codziennej pracy.

Profesor Jędrzejko jest nie tylko wykwalifikowanym specjalistą, ale także pasjonatem profilaktyki i pomagania dzieciom i młodzieży. Jego zaangażowanie i wiedza przekładają się na jakość prowadzonych warsztatów. To unikalna okazja, aby zdobyć wiedzę od jednego z najlepszych ekspertów w dziedzinie cyberzaburzeń.

Była to doskonała okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę i zrozumieć, jak technologie cyfrowe wpływają na młode mózgi.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook