Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«czerwiec 2024 »
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Kochasz zwierzęta? Chcesz pomóc? Zostań honorowym opiekunem zwierzęcia

Kochasz zwierzęta? Chcesz pomóc? Jednak nie masz możliwości na klasyczną adopcję psiaka lub kociaka. Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Zostań PATRONEM- HONOROWYM OPIEKUNEM ZWIERZĘCIA.

Sam wybierasz zwierzę, którym będziesz się zajmował, możesz organizować dla niego zbiórki lub odwiedzać w Schronisku.

Zachęcamy do udziału zarówno osoby prywatne, organizacje, przedszkola, szkoły, klasy czy firmy. Celem tego przedsięwzięcia jest pomoc naszym podopiecznym, ale chcemy również uwrażliwić dzieci i młodzież na kwestię prozwierzęce. „Czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci” – w myśl tego powiedzenia, mamy nadzieję, że zaowocuje to w przyszłości. I nasze dzieci będą pomagać bezinteresownie i poprawią tym samym los bezpańskich zwierząt.

Patron oprócz satysfakcji z pomocy, może liczyć na umieszczeniu na boksie/kojcu/klatce tabliczki informującej, że dane zwierzę jest pod opieką danej osoby/grupy/szkoły/firmy itp. Informacja taka zostanie również umieszczona na stronie internetowej schroniska i profilu na fb.

W tomaszowskim Schronisku na swojego opiekuna czeka ponad 170 psów i ponad 40 kotów. NIE CZEKAJ! DZIAŁAJ! NIE BĄDŹ OBOJĘTNY! DAJ CHOĆ ODROBINĘ SZCZĘŚCIA TYM BIEDAKOM.

P.S. Informujemy, że zwierzę może mieć więcej niż jednego patrona. Pamiętajcie! Każdy pomaga wedle swoich możliwości.

Tekst: Sylwia Fornalczyk

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook