Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«grudzień 2023 »
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Kolejne dofinansowanie dla Tomaszowskiego Centrum Zdrowia

W piątek, 4 września 2020 roku, w sali konferencyjnej w Starostwie Powiatowym W Tomaszowie Mazowieckim, odbyło się uroczyste przekazanie kolejnej dotacji (ok. 60 tysięcy złotych) z Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi dla Tomaszowskiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Tomaszowie Mazowieckim.

Umowę w imieniu Urzędu Marszałkowskiego podpisał Zbigniew Ziemba – Wicemarszałek Województwa Łódzkiego, a w imieniu TCZ – dr n. med. Wiesław Chudzik – prezes tomaszowskiego szpitala.

„Kolejna transza sprzętu potrzebnego dla Tomaszowskiego Centrum Zdrowia przybyła właśnie w ostatnich godzinach do naszego szpitala. Wartość pomocy, jaką udzielił nam Urząd Marszałkowski jest na poziomie 60 tysięcy złotych. W ramach tej pomocy otrzymaliśmy 10 łóżek, które poprawią komfort przebywania w naszym szpitalu. To jest bardzo ważne. Ta współpraca z Urzędem Marszałkowskim, co często podkreślam, układa się bardzo dobrze. Kolejne sumy pieniędzy trafiają tutaj właśnie na teren powiatu tomaszowskiego. W tym konkretnym przypadku do Tomaszowskiego Centrum Zdrowia i będziemy starali się sukcesywnie wymieniać ten stary sprzęt, stare łóżka, żeby poprawić to, co jest do poprawienia, szczególnie z myślą o naszych pacjentach. Dziękujemy za pomoc Urzędowi Marszałkowskiemu, dziękujemy Wicemarszałkowi Zbigniewowi Ziembie i wszystkim tym, którzy na co dzień starają się nam pomagać.” – powiedział Mariusz Węgrzynowski – Starosta Powiatu Tomaszowskiego

„Jest to kolejne wsparcie dla tomaszowskiego szpitala przez władze Województwa Łódzkiego. I tutaj szczególne podziękowania dla pana Marszałka Zbigniewa Ziemby, bo za jego wstawiennictwem i dzięki działaniom i staraniom naszego Starosty, pana Mariusza Węgrzynowskiego, uzyskaliśmy kolejny nowy sprzęt dla Tomaszowskiego Centrum Zdrowia. Dzięki temu poprawiają się warunki sanitarne, poprawiają się warunki pobytowe naszych pacjentów i dzięki tym darom z Województwa, możemy poprawiać standard naszego Tomaszowskiego Centrum Zdrowia. Mam nadzieję, że to nie jest ostatnia pomoc przekazana w ramach tej walki z COVIDem, ponieważ ciągle mamy do czynienia z nowymi, chociaż w naszym powiecie nie tak dużymi zakażeniami.” – podziękował Wiesław Chudzik – prezes tomaszowskiego szpitala  

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook