Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 2
«Marzec 2021 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Do końca roku

2020-12-31 00:00:00

Reklama

Sonda

Czy strajki w Tomaszowie Maz. powinny nadal się odbywać?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najnowsze informacje prosto na swoją skrzynkę, prosimy podać swój adres e-mail.

Konferencja pt. Krajowy Fundusz Szkoleniowy – inwestycja w kadry

18 września w siedzibie Starostwa Powiatowego odbyła się konferencja pt. Krajowy Fundusz Szkoleniowy – inwestycja w kadry. Celem tego przedsięwzięcia, zorganizowanego przez Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim, była promocja KFS jako instrumentu wspierającego kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców.

Uczestniczący w wydarzeniu pracodawcy z terenu powiatu tomaszowskiego mogli dowiedzieć się jak pozyskać środki na szkolenie swojej kadry, zapoznać się z dobrymi praktykami zaprezentowanymi przez przedsiębiorców, którzy uzyskali to wsparcie.

Firmy: Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o., Ceramika Paradyż Sp. z o.o., Wagran Sp. z o.o. znalazły się w gronie pracodawców wyróżnionych za „inwestowanie w rozwój kompetencji pracowniczych i zaangażowanie we współpracę z Powiatowym Urzędem Pracy w Tomaszowie Mazowieckim w zakresie realizacji przedsięwzięć ukierunkowanych na budowanie i rozwój rynku pracy powiatu tomaszowskiego”.

Organizatorzy zapewnili gościom udział w wykładzie profesora Piotra Chomczyńskego z Uniwersytetu Łódzkiego na temat: Jak być pracodawcą w realiach obecnego rynku pracy.

 

źródło: Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Mazowieckim

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook