Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«czerwiec 2024 »
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Konwent wójtów – nic się nie dzieje

Jak już pisaliśmy dziś rano, konwent wójtów poświęcony był głównie inwestycjom drogowym w gminach, ale też imprezom, bo tych w naszym powiecie nie brakuje.

Zgodnie z przewidywaniami na spotkaniu w starostwie pojawił się prezydent Marcin Witko i zapewniał, że w sprawie scalania Tomaszowa z fragmentami innych gmin, nic się nie dzieje, a temat został wywołany przez media. Padło jedynie stwierdzenie, że trwają prace dotyczące aglomeracji tomaszowskiej.

Bogdan Kącki, wójt Inowłodza próbował uzyskać od prezydenta więcej informacji na temat, ale bez rezultatu.

Po dzisiejszym spotkaniu wszystko wskazuje, na to, że temat „przyschnie”. Przynajmniej na chwilę. Są tacy, którzy prorokuję, że wróci wczesną wiosną, ale być może obiektem zainteresowań władz Tomaszowa nie będą wcale te tereny, które dziś wymienia się najczęściej. Jeśli scenariusz się spełni, to ci którzy dążą do przeprowadzenia tej rewolucji mają kilka miesięcy czasu na przekonanie tomaszowian, że to fantastyczny pomysł dla miasta i jego mieszkańców.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook