Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«czerwiec 2024 »
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Lady Pank na XIV Pikniku LOKALNI NIEBANALNI

Zapraszamy na kolejną imprezę w Tomaszowie Mazowieckim. 28 sierpnia (sobota) na tomaszowskich błoniach odbędzie się XIV Piknik Organizacji Pozarządowych „Lokalni Niebanalni” pod hasłem „ Jak za dawnych lat” . W tym roku bawić się będziemy razem z  grupą PRO DEMO, WOKALNI MCK oraz zespołem JAN SEBASTIAN GACH. Gwiazdą Pikniku będzie zespół Lady Pank. W czasie imprezy przeprowadzona zostanie zbiórka publiczna na terapię genową dla Zosi Bigos chorej na SMA 1.
 
Prezydent Miasta, Miejska Rada Działalności Pożytku Publicznego i organizacje pozarządowe zapraszają na XIV Piknik Organizacji Pozarządowych „Lokalni Niebanalni” pod hasłem „Jak za dawnych lat”., który odbędzie się na tomaszowskich błoniach przy ul. Strzeleckiej, 28 sierpnia 2021 r. od godziny 17.00.
 

Podczas Pikniku zaprezentowane zostaną stoiska organizacji pozarządowych i grup nieformalnych działających na terenie miasta, punkt promocji szczepień oraz punkt spisu powszechnego.

Nagrodzeni zostaną również laureaci konkursu Kreatywności Społecznej oraz konkursu na najciekawszy strój z czasów PRL. Odbędzie się także konkurs wiedzy o czasach PRL. Dla dzieci zapewniona będzie strefa „Zabawy jak dawniej”.

W związku z epidemią koronawirusa i obowiązującymi przepisami sanitarnymi wymuszają na organizatorach nadzwyczajne środki ostrożności. W związku z tym przed wejściem na strefę koncertową każdy uczestnik zostanie poproszony o okazanie do wglądu organizatorowi unijnego certyfikatu potwierdzającego zaszczepienie się przeciwko COVID-19. Okazanie powyższego certyfikatu jest dobrowolne, jednak nieokazanie go spowoduje brak możliwości uczestniczenia w koncercie.

Podczas Pikniku zostaną zamknięte drogi w Tomaszowie Mazowieckim: ul. Strzelecka na odcinku od skrzyżowania z drogą wewnętrzną – ul. Bociania do skrzyżowania z ul. PCK. Nie będą również przejezdne drogi jednokierunkowe: ul. Wodna i ul. Ks. Piotra Ściegiennego.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook