Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Lechia I kontra Lechia II kadet, czyli Liga Wojewódzka Juniorów [zdjęcia]

26 listopada w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się Liga Wojewódzka Juniorów mecz nr 4 Lechia I kontra Lechia II. Pierwszy set zwycięski dla Lechii I wygrywa go 26:24. Kolejne dwa sety dla Lechii II Kadet z wynikami 19:25, 20:25. W czwartym secie ze stanu 18:22 Lechia I dochodzi KS Lechia II i walczy na przewagi, wygrywając 28:26. Tie-break bardzo wyrównany do zmiany stron (8:7) następnie kilku punktowa seria Lechii I która prowadzi 14:9 ale to nie koniec emocji Lechia II walczy do końca i mecz kończy się dopiero wynikiem 15:13 dla Lechii I. Ostatecznie Lechia I wygrywa z Lechią II kadet 3:2 (26:24,19:25, 20:25, 28:26,15:13).

Na boisku podczas meczu przepełnionego emocjami, zwrotami akcji i walką do końca tym razem zabrakło obecności kibiców, lecz na pocieszenie mamy dla Was obszerną galerię zdjęć.