Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«kwiecień 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

List na zakończenie roku szkolnego

Szanowni Państwo

Dyrektorzy, Nauczyciele,
Drodzy Uczniowie i Rodzice

Za nami kolejny rok solidnej, ciężkiej pracy i nauki, realizacji nowych wyzwań, wielu cennych inicjatyw i sukcesów edukacyjnych. Ten rok szkolny był szczególny
i zostanie przez nas wszystkich zapamiętany jako rok trudny. Rozpoczynając
we wrześniu rok szkolny 2019/2020 nikt z nas nie spodziewał się, że jego zakończenie będzie odbywać się w tak innej i trudnej rzeczywistości. Zdalne nauczanie wprowadzone na skutek pandemii było dla Was wszystkich wyzwaniem i egzaminem, który zdaliście celująco.

Szanowna Dyrekcjo, Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy, dziękujemy Wam
za nieoceniony wkład włożony w proces kształcenia i wychowania przyszłych pokoleń. Gratulujemy wysokich osiągnięć edukacyjnych oraz sprostaniu nowym
i nieoczekiwanym wyzwaniom. Dzięki Waszemu wysiłkowi udało się osiągnąć wspaniałe wyniki nauczania.

Drodzy Uczniowie, przed Wami czas odpoczynku, pełen niezapomnianych przygód i wrażeń, choć w nowej, trudnej rzeczywistości. Po wielu miesiącach nauki należy Wam się wytchnienie. Bez względu na to, gdzie będziecie spędzać
te najwspanialsze dla Was dni w roku, pamiętajcie o bezpieczeństwie. Niech letni wypoczynek pozwoli Wam na zregenerowanie sił przed kolejnymi wyzwaniami, które przyniesie od września nowy rok szkolny.

Szanowni Rodzice, dziękujemy za bardzo dobrą współpracę z Gronem Pedagogicznym. Ten rok szkolny był szczególnie dla Was ogromnym wyzwaniem.
Na klika miesięcy to Wy przejęliście część obowiązków nauczycielskich, motywując Wasze dzieci do nauki w domu i służąc im na każdym kroku pomocą. Możecie być dumni z Waszych pociech, które stają się o rok bogatsze w wiedzę i nowe doświadczenia.

Wszystkim Państwu życzymy odpoczynku i wytchnienia od codziennych obowiązków. Obyście wszyscy po wakacjach wrócili z nowym zapasem sił
i gotowością do spełniania kolejnych twórczych marzeń i edukacyjnych planów. Mamy nadzieję, że nowy rok szkolny powitamy już tradycyjnie w murach szkoły.

Szczęść Boże!

Wacława Bąk
Przewodnicząca Rady Powiatu

Leon Karwat
Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Sportu

Mariusz Węgrzynowski
Starosta Tomaszowski

 Tomaszów Maz., 26 czerwca 2020 r.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook