Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«kwiecień 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Medal 100-lecia Odzyskania Niepodległości dla współzałożyciela Ceramiki Paradyż

8 maja w Warszawie odbyła się uroczystość uhonorowania medalami 100-lecia Odzyskania Niepodległości 34 najbardziej zasłużonych osób dla polskiej gospodarki. W gronie wyróżnionych przedsiębiorców znalazł się Stanisław Tępiński, współwłaściciel i współzałożyciel Ceramiki Paradyż.

Medal 100-lecia Odzyskania Niepodległości to polska odznaka okolicznościowa ustanowiona uchwałą Rady Ministrów z dnia 8 maja 2018 roku dla uczczenia 100-lecia Odzyskania Niepodległości oraz na pamiątkę odrodzenia Państwa Polskiego. Wyróżnienie jest przyznawane osobom, które działają na rzecz krajowej gospodarki i budują rozpoznawalność polskiej marki za granicą. Choć obecnie zarządzanie firmą sprawuje już kolejne pokolenie rodziny Tępińskich, prezes senior w znacznym stopniu przyczynił się do obecnego sukcesu przedsiębiorstwa. – Nieustanny rozwój Ceramiki Paradyż był i jest możliwy nadal dzięki zaangażowaniu i pracy wszystkich pracowników firmy i to w ich imieniu dziś przyjmuję tę nagrodę. Cieszy mnie ogromnie, że w roku jubileuszu naszej działalności otrzymaliśmy to wyjątkowe wyróżnienie, które potwierdza imponujący rozwój naszego przedsiębiorstwa – powiedział Stanisław Tępiński po wręczeniu mu medalu.

Odznaczenia w imieniu Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego wręczyła Minister Przedsiębiorczości i Technologii Jadwiga Emilewicz. Ceramika Paradyż od trzech dekad napędza polskie wzornictwo tworząc i dostarczając Klientom na całym świecie innowacyjne produkty o unikatowym designie i najwyższej jakości, przyczyniając się do tym samym rozwoju polskiej gospodarki.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook