Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kręglarstwie klasycznym na tomaszowskiej kręgielni

W dniach 29-30.05.2021 na miejskiej kręgielni w Tomaszowie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kręglarstwie klasycznym. W zawodach brali udział młodzicy z
województw: Śląskiego (KS Polonia Łaziska Górne), Małopolskiego (BOSiR Brzesko) i Łódzkiego, które było reprezentowane przez KS Pilica Tomaszów Maz. Zawody były rozgrywane w konkurencji indywidualnej, par oraz par mieszanych (mikstów). Nasi zawodnicy okazali się nie
bardzo gościnni zagarniając większość miejsc na podium i zdobywając łącznie 9 medali (3 złote, 3 srebrne i 3 brązowe).
Wśród młodziczek indywidualnie złoty medal wywalczyła Alicja Romanowska kl. 8a, srebrny Oliwia Górecka kl. 7b (obie KS Pilica) przed Oliwią Łobodą z BOSiRu Brzesko.
Dalsze miejsca naszych zawodniczek to: Oktawia Górecka kl. 6a 6, Amelia Bazler kl. 6a 7 i Magdalena Racka kl. 6a 8.
Złoty medal w konkurencji par wywalczyły Alicja Romanowska z Oliwią Górecką przed parą BOSIRu Brzesko, brązowy medal zdobyła nasza kolejna para Oktawia Górecka – Magda Racka. Wśród młodzików wygrał Mikołaj Jastrzębski z KS Polonia Łaziska Górne, srebrny medal zdobył Przemysław Borkowski kl. 7d, a brązowy Wojciech Kobacki kl. 7c (obaj KS Pilica). W konkurencji par młodzików Borkowski i Kubacki zdobyli srebrny medal za parą z Łazisk Górnych, Jastrzębski Mikołaj – Szczyrba Antoni. W konkurencji tandemów mieszanych złoty medal przypadł duetowi z Pilicy w składzie
Romanowska – Borkowski, srebrny zdobył tandem z Łazisk Górnych Oliwia Pach – Mikołaj Jastrzębski, a brązowy następnemu duetowi Pilicy Oktawia Górecka – Wojciech Kobacki.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom i trenerom.
Trenerowi Tomasz Cichowski życzymy spełnienia wszystkich marzeń z okazji urodzin!