Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 10
«Wrzesień 2019 »
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Do wakacji pozostało

2019-06-20 07:00:00

Reklama

Sonda

Czy odwiert geotermalny na Błoniach wpłynie na stan Niebieskich Źródeł

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najnowsze informacje prosto na swoją skrzynkę, prosimy podać swój adres e-mail.

Miejskie Centrum Kultury na nowy rok szkolny

Miejskie Centrum Kultury zaprasza do zapoznania się z ofertą zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych na rok kulturalno-oświatowy 2019-2020.

 



nowy rok szkolny w mck


Oferta zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Miejskiego Centrum Kultury filia TKACZ na rok 2019/2020

 

– „Kolorowa Klawiatura” – zajęcia umuzykalniające, nauka gry na pianinie
i keyboardzie (wtorki w godz. 15.00 – 20.00) – Kamil Wrona

 

„Wesoła Trąbka” – nauka gry na instrumentach dętych (czwartki w godz. 15.00 – 18.00) – Kamil Wrona

 

– Pracownia rysunku  i malarstwa dla młodzieży i dorosłych (środy i piątki w godz. 15.00-19.30) – Mirosław Bernacki

 

– Akwarelki–zajęcia plastyczne dla dzieci 6-8 lat  (wtorki i czwartki w godz. 17.15 – 18.15) –  Katarzyna Wojtaszczyk

 

 – Kreatywne Temperki  – zajęcia plastyczne dla dzieci 8-12 (wtorki i czwartki w godz. 16.00 – 17.00) –  Katarzyna Wojtaszczyk

 

– Kabaret na wesoło – kabaret dla seniorów (poniedziałki i środy w godz. 10.00 – 12.00) – Katarzyna Wojtaszczyk

 

– Maski – zajęcia teatralne dla dzieci 6-12lat (poniedziałki w godz. 15.00 – 16.00) – Katarzyna Wojtaszczyk

– Klubik malucha (środy w godz. 16.00 – 17.00) –Katarzyna Wojtaszczyk

 

Pracownia wokalna „Uwolnij swój głos” – (poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki w godz. 12.00-20.00 – zapisy) – Beata Niedzielska

 

Kuźnia Talentów –  nauka gry na perkusji – (poniedziałki, wtorki i środy w godz. 14.00-20.00 zapisy) – Dominik Czwartek

 

Rozkochani w teatrze TVP – projekcje archiwalnych spektakli TVP (II-ga środa
w miesiącu, godz. 18.00) – Anna Myszewska

 

LEPIANKI – zajęcia ceramiczne dla dzieci

(poniedziałki i środy w godz. 16.00 – 17.00 gr. 5-8 lat, w godz. 17.30 – 18.30 gr. 9-12 lat

– Marcin Goździk

 

 – LEPIENIE –  zajęcia ceramiczne dla dorosłych  –

(poniedziałki i środy w godz. 18.30 – 19.30, piątki godz. 15.00 -16.00

– Marcin Goździk

 

Zwariowana Struna – nauka gry na gitarze – indywidualne i grupowe (wtorki i czwartki w godz. 13.00-19.00 – zapisy) – Marcin Wójciak

 

Fitness – zajęcia prozdrowotne (poniedziałki i czwartki w godz. 18.30-19.30) – Izabela Piotrowska

„W zdrowym ciele zdrowy duch” zajęcia prozdrowotne dla seniorów (wtorki godz. 11.00) – Mariusz Kosylak

 

Mały Poliglota – zajęcia językowe dla dzieci (wtorki w godz. 15.00-15.45 gr. przedszkolna, 16.00 – 18.00 kl. IV, 18.00-20.00 kl. V; czwartki w godz. 15.30 – 17.30 kl. II, 17.30 – 18.30 kl. I)  – lektorzy ze szkoły Global

 

– Zajęcia taneczne  – zapisy do grup w sekretariacie filii – prowadzenie instruktorzy z Cantinero.

 

Oferta zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Miejskiego Centrum Kultury filia MOK na rok 2019/2020

 

– Chór Miejski Artis Gaudium (czwartki  godz.18.00-20.00) – Katarzyna Goljat 

– Nauka gry na gitarze indywidualna i grupowa (poniedziałki i środy w godz. 15.00-19.00 – zapisy) – Marcin Wójciak

– Nauka gry na pianinie – (zapisy indywidualne) –Katarzyna Goljat

– Studio wokalne zespół Violinki – zajęcia grupowe dla dzieci (czwartki w godz.17.00-17.45) – Katarzyna Goljat

– Zajęcia taneczne (poniedziałki w godz.18.00-19.00, środy w godz.16.30 – 17.30) – Cantinero

– „Kreska” – pracownia malarstwa i rysunku Zajęcia dla dorosłych (środy w godz.9.00 – 13.00), dla młodzieży (środy w godz. 15.00-17.00) – Bożena Gajda

– „Zakręceni w glinie” – pracownia ceramiki (wtorki w godz.15.00 -16.00, 16.00– 17.00 -dzieci, wtorki i czwartki w godz.17.00 -20.00 – (młodzież  i dorośli) – Bożena Gajda

– „Malowanka” – zajęcia plastyczne (czwartki w  godz.15.00-16.00, 16.00-17.00 -dzieci, w godz. 17.00-20.00 -dorośli)- Bożena Gajda

– Zajęcia teatralne (wtorki w  godz. 13.00-15.00 –seniorzy;  piątki w godz. 16.00-18.00 – młodzież 13-16 lat; wtorki i piątki w godz.18.00-20.00 (młodzież 16-20 lat)         

– Teatr Piosenki (poniedziałki w godz. 18.00-20.00) – Katarzyna Goljat

– Klubik Malucha (wtorki w godz. 16.30-17.30) – Agnieszka Dąbrowska

– Artystyczny Zakątek (poniedziałki w  godz. 17.00-18.00) – Katarzyna Goljat

– Zajęcia akrobatyczno – gimnastyczne (wtorki w  godz.18.00-19.00)

– Klub Capoeira – brazylijska sztuka walki (środy w godz.18.00-20.00) – Łukasz Kłos

– Fit Mix (Body Ball, Shape, Stretching) poniedziałki, czwartki w godz.16.30 – 17.30 – Izabela Piotrowska

– Gimnastyka 50 plus (wtorki, piątki w godz.8.15 – 9.15) – Izabela Piotrowska

– Gimnastyka dla Amazonek (piątki w godz.15.00 -16.00) – Izabela Piotrowska

– Gimnastyka  prozdrowotna (wtorki, piątki w godz. 9.40 – 10.40) – Izabela Piotrowska

– Nordic Walking  (wtorki, piątki w godz. 11.00-13.00) – Izabela Piotrowska

 

Oferta zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Miejskiego Centrum Kultury filia DOK na rok 2019/2020

 

Akademia plastyczna kreatywne zajęcia plastyczne połączone z edukacją dla dzieci 6-9 lat (wtorki i czwartki godz. 16.30) – Iwona Jabłońska

 

Grupa teatralna „Horrorek” teatr żywego planu
z wykorzystaniem kukieł, teatr cieni, zabawy animacyjne, ćwiczenia dykcji dla dzieci 7-9 lat (wtorki i czwartki godz. 15.00) – Iwona Jabłońska

 

Grupa teatralna „Misz – masz” (10-14 lat) teatr żywego planu, ćwiczenia dykcyjne, zabawy animacyjne, etiudy (środy w godz. 15.00 – 17.00) – Iwona Jabłońska

 

Klubik Malucha dla dzieci 3-6 lat zajęcia muzyczno-ruchowe połączone z plastyką (poniedziałki godz. 16.30 i 17.30) – Paulina Rek

 

Mały Naukowiec i Ceramiczne Eksperymenty eksperymenty mające na celu wyjaśnienie otaczającego nas świata oraz proces powstawania dzieł ceramicznych dla dzieci 7-10 lat (czwartki godz. 15.00) – Paulina Rek, Marcin Goździk

 

Sensoryka dla Smyka zajęcia ogólnorozwojowe, sensoryczne dla dzieci 1-3 lat (wtorki i czwartki godz. 17.00) – Paulina Rek

 

 

Zajęcia wokalne dla dzieci i młodzieży rozwijanie zdolności wokalnych i muzycznych, praca nad emisją głosu, dykcją i repertuarem (środy w godz. 12.00 – 20.00) – Beata Niedzielska

 

Nauka gry na gitarze zajęcia indywidualne dla dzieci i młodzieży (piątki 13.00-19.00) – Marcin Wójciak

 

Rysunek i malarstwo zajęcia dla młodzieży i dorosłych (wtorki 15.00-18.00) – Marcin Staniec

 

Warsztaty ceramiczne dla seniorów poznawanie procesu wytwarzania wyrobów z gliny, technik wyrabiania i kształtowania masy ceramicznej, procesu wypalania i szkliwienia (czwartki 10.30-11.30) – Marcin Goździk

 

Nauka języka angielskiego dla dzieci kl. I – III,

kl. IV-VI (środy 15.00-16.00) – lektorzy ze szkoły Global

 

Klub Małego Tenisisty zajęcia tenisa stołowego dla dzieci 8+ (poniedziałki godz. 15.00 – 16.00) – Mariusz Kosylak

 

Tenis stołowy nauka i doskonalenie gry
w tenisa stołowego dla młodzieży i dorosłych (poniedziałki i czwartki godz. 18.30 – 21.30) – Mariusz Kosylak

 

Sekcja piłki nożnej – nauka i doskonalenie techniki gry w piłkę nożną dla młodzieży i dorosłych (środy godz. 19.30- 21.00) – Mariusz Kosylak

 

Piłkarskie ABC zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci oraz podstawy piłki nożnej (wtorek godz. 17.00  dzieci 6-8 lat i godz. 18.00 dzieci 9 + lat) – Mariusz Kosylak

 

Nordic Walking poznawanie techniki i ćwiczeń wspomagających marsze z kijami a także poznawanie okolicy i przyrody (wtorki godz. 11.00) – Izabela Piotrowska

 

Gimnastyka dla seniora zajęcia rekreacji ruchowej, ćwiczenia wzmacniające i rozciągające, poznawanie nowych ćwiczeń i układów (czwartki godz. 12.00) – Izabela Piotrowska



 

Źródło: Miejskie Centrum Kultury

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook