Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«listopad 2023 »
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Mieszkanie TM Plus. Budowa rozpocznie się w 2018 roku. Zakwalifikowanych blisko 90 wnioskodawców.

Na przełomie roku zostanie ogłoszony przetarg na budowę lokali mieszkalnych w ramach projektu Mieszkanie TM Plus. Osoby zainteresowane nowymi mieszkaniami przy ul. Barlickiego będą mogły jeszcze złożyć wniosek.

Projekt Mieszkanie TM Plus będzie realizowany w dwóch etapach, w celu przyspieszenia realizacji inwestycji. Do pierwszego zakwalifikowało się blisko 90 wnioskodawców. Uczestnicy projektu zostali bezpośrednio poinformowani o wynikach naboru wniosków.

Jeszcze w tym roku Tomaszowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego ogłosi drugi nabór wniosków, a na przełomie roku uruchomiona zostanie procedura związana z ogłoszeniem przetargu na budowę nowych mieszkań przy ul. Barlickiego 18/22.

W ramach projektu Mieszkanie TM Plus, w Tomaszowie Mazowieckim powstanie 138 lokali na wynajem z opcją dojścia do własności już po 10 latach. Będą to mieszkania jednopokojowe, dwupokojowe i trzypokojowe. Projekt Mieszkanie TM Plus jest dedykowany m.in. osobom, które obawiają się ryzyka związanego z zaciągnięciem wieloletniego kredytu. Regulamin opracowano na podstawie ankiet złożonych przez mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego. Do magistratu wpłynęło ich ponad 300.

Projekt Mieszkanie TM Plus jest realizowany przez Tomaszowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. pod patronatem prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego Marcina Witko.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook