Kalendarz gminy Inowłódz

Nadchodzących wydarzeń: 0
«wrzesień 2023 »
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Sonda

Czy strajki w Tomaszowie Maz. powinny nadal się odbywać?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Mieszkaniec gminy Rzeczyca wśród laureatów tegorocznej edycji Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy Rolniczej 2017 r.

6 października 2017 r. odbył się II Etap Finału XXV Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy Rolniczej organizowanej przez Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach. Do grupy kilkudziesięciu laureatów zakwalifikował się również mieszkaniec gminy Rzeczyca Kacper Baran, zam. Lubocz, który promując naszą gminę w klasyfikacji końcowej zajął XVII miejsce. To najlepszy wynik jaki udało się dotychczas osiągnąć przez naszych mieszkańców!

Celem olimpiady było zwiększenie udziału zainteresowanych stron we wdrażaniu inicjatyw na rzecz rozwoju obszarów wiejskich, podniesienie poziomu wiedzy uczestników, tj. uczniów szkół rolniczych oraz rolników z zakresu m.in. zasad dobrej praktyki rolniczej (produkcja roślinna i zwierzęca), krajowych systemów jakości żywności, ekologii i ochrony środowiska, odnawialnych źródeł energii, bezpieczeństwa i higieny pracy w rolnictwie. Ponadto celem konkursu była edukacja związana z promocją działań Unii Europejskiej oraz zwrócenie uwagi na zrównoważony rozwój obszarów wiejskich, przejawiający się w wielu aspektach współczesnego rolnictwa. Serdecznie gratulujemy!

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook