Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«czerwiec 2023 »
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Sonda

Czy strajki w Tomaszowie Maz. powinny nadal się odbywać?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Multimedialne Centrum Kultury – dofinansowanie dla MCK

72 000 zł dofinansowania otrzymało Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim na realizację projektu „Multimedialne Centrum Kultury”. W jego ramach unowocześniona zostanie infrastruktura techniczno-multimedialna MCK. Zwiększy to dostęp mieszkańców do proponowanej oferty kulturalnej i edukacyjnej oraz stworzy nowe warunki do uczestnictwa w kulturze. Środki pochodzą z rządowego programu „Infrastruktura domów kultury”, zarządzanego przez Narodowe Centrum Kultury.

Projekt przewiduje zakup: zestawu do streamingu wielokanałowego wydarzeń organizowanych przez MCK w sali widowiskowej i pracowniach muzycznych, jak również systemu audiowizualnego składającego się z ekranu projekcyjnego, projektora multimedialnego oraz zestawu nagłośnieniowego. Wymieniony sprzęt znajdzie się na wyposażeniu MCK Tkacz.

Realizacja zadania zapewni możliwość dotarcia do szerokiej grupy odbiorców (w tym do osób ze szczególnymi potrzebami), wysoką jakość usług oraz zwiększy atrakcyjność i potencjał edukacyjno-animacyjny Miejskiego Centrum Kultury.

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook