Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«kwiecień 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

MZK pomaga szpitalowi i służbom mundurowym

Miejski Zakład Komunikacyjny w ramach pomocy służbom ratującym życie i zdrowie bezpłatnie ozonuje wnętrza karetek, radiowozów i samochodów Straży Miejskiej.

 

Usługa  wykonywana jest przy zachowaniu wszelkich procedur oraz środków bezpieczeństwa przez wykwalifikowany personel przy użyciu profesjonalnych urządzeń dedykowanych do przeprowadzania dezynfekcji ozonem.

Ozon jest jednym z najsilniejszych utleniaczy. Ze względu na te właściwości jest idealnym narzędziem do likwidacji pleśni, grzybów, roztoczy, pyłków, drobnoustrojów, wirusów, a także nieprzyjemnych zapachów.  Ozon używany do sterylizacji pomieszczeń i wnętrz pojazdów jest w fazie gazowej, wnika w każdą szczelinę, nie pozostawiając powierzchni niezdezynfekowanych, rozchodzi się równomiernie po całym wnętrzu. Dezynfekcja następuje  nie tylko w samym powietrzu, w kontakcie z ozonem oczyszczane są także wszystkie powierzchnie, do których gaz ten dotrze. Na co dzień ozonowanie pomaga także np. alergikom. Po wykonaniu ozonowania wnętrze pojazdu jest nie tylko zdezynfekowane, ale powietrze w środku jest oczyszczone i świeże. Po zabiegu ozon ulega rozpadowi do cząstek tlenu, a jego stężenie spada do bezpiecznych wartości.

Przebieg procesu ozonowania:

W samochodzie ustawiany jest obieg zamknięty powietrza i włączane są wentylatory (pomoże to oczyścić również przewody wentylacyjne), a urządzenie rozpoczyna generowanie ozonu.

Proces ozonowania uzależniony jest m.in. od powierzchni dezynfekowanych pomieszczeń.

Usługa ozonowania pojazdów została przez MZK udostępniona również komercyjnie. Szczegóły na: www.mzktomaszow.pl.

 

Źródło: MZK

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook