Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 4
«Wrzesień 2020 »
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Do końca wakacji

2020-08-31 00:00:00

Reklama

Sonda

Urlop wakacyjny 2020

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najnowsze informacje prosto na swoją skrzynkę, prosimy podać swój adres e-mail.

Najlepsi uczniowie w Tomaszowie nagrodzeni przez prezydenta. Lista laureatów w środku.

54 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjum zostało w środę, 28 czerwca, nagrodzonych przez prezydenta Marcina Witko za wysokie wyniki w nauce w roku szkolnym 2016/2017. Podziękowania i gratulacje otrzymali również nauczyciele za osiągnięcia w pracy z uczniami.

LISTA NAGRODZONYCH UCZNIÓW

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Aleksandra Kamińskiego

Jan Cichowski klasa VI laureat ogólnopolskiego konkursu historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864”. 
Miłosz Szczypior klasa V laureat konkursu historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864”. 
Mateusz Dąbrowski klasa VI laureat wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z historii
Jakub Ćwiek klasa VI finalista wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z matematyki

Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II

Szymon Popiela klasa V laureat wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii, laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864” w etapie centralnym
Mikołaj Tatar klasa VI laureatka wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii, laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864” w etapie centralnym 
Kacper Lula klasa VI laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864”. 
Igor Siudziński klasa VI laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864”. 
Jakub Kacprzyk klasa VI laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864”.

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków

Wiktoria Kraś klasa VI laureatka etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego – za Wolność Waszą i Naszą.
Doan Hoang Anh klasa VI laureatka etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego – za Wolność Waszą i Naszą.
Marta Kozakiewicz klasa VI finalistka Konkursu Języka Angielskiego

Gimnazjum nr 4 im. Tomaszowskich Olimpijczyków

Bartłomiej Jedliński klasa II laureat etapu wojewódzkiego Interdyscyplinarnego Konkursu Ekologiczno-Regionalnego 
Mateusz Grzybowski klasa I finalista etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego – za Wolność Waszą i Naszą.

Gimnazjum nr 3 im. Józefa Piłsudskiego

Filip Gągorowski klasa III laureat Konkursu Chemicznego, laureat etapu wojewódzkiego Interdyscyplinarnego Konkursu Ekologiczno-Regionalnego
Natalia Kałużna klasa II laureatka wojewódzkiego Konkursu Biologicznego, laureatka Konkursu Języka Angielskiego, finalistka Konkursu Języka Polskiego, laureatka Interdyscyplinarnego Konkursu Internetowego First Step To Success
Aleksandra Madej klasa III finalistka Konkursu Matematycznego, laureatka etapu wojewódzkiego Interdyscyplinarnego Konkursu Ekologiczno-Regionalnego 
Mateusz Szczepanik klasa III finalista Tematycznego Konkursu Geograficzno – Turystycznego „Przez lądy, morza i oceany… – kraje Półwyspu Iberyjskiego i województwo łódzkie”
Izabela Jankowska klasa III
Wiktor Suski klasa III
Inga Czeretowicz klasa III
Dariusz Karp klasa III

Gimnazjum nr 6 im. ks. Jana Twardowskiego

Anna Krystyna Ruszczyszyn klasa III laureatka etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego – za Wolność Waszą i Naszą.
Mikołaj Jakub Gawłowski klasa II finalista Konkursu z Informatyki
Jakub Nowak klasa II laureat Wojewódzkiego Tematycznego Konkursu Informatycznego „InfoSukces – poziom gimnazjalny”
Weronika Jolanta Kowalska klasa II finalistka Wojewódzkiego Tematycznego Konkursu Informatycznego „InfoSukces – poziom gimnazjalny”
Jakub Kosz klasa II laureat Konkursu Historyczno – Religijnego – Nasze Dziedzictwo – „Polska państwem tolerancji religijnej”
Katarzyna Jachym klasa III

Gimnazjum nr 7

Przemysław Koch klasa III laureat Konkursu Historycznego, laureat etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego – za Wolność Waszą i Naszą.
Antoni Węgliński klasa II laureat Konkursu Historycznego
Monika Rybak klasa I laureatka Konkursu Wiedzy o Sztuce
Miłosz Biniek klasa II laureat etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego – za Wolność Waszą i Naszą.
Dominika Hajkowska klasa I laureatka etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego – za Wolność Waszą i Naszą.
Adrianna Chachuła klasa III laureatka etapu wojewódzkiego Interdyscyplinarnego Konkursu Ekologiczno-Regionalnego, finalistka Tematycznego Konkursu Geograficzno – Turystycznego „Przez lądy, morza i oceany… – kraje Półwyspu Iberyjskiego i województwo łódzkie”
Anna Chojnacka klasa III finalistka etapu wojewódzkiego Interdyscyplinarnego Konkursu Ekologiczno-Regionalnego
Anna Kowalska klasa III finalistka etapu wojewódzkiego Interdyscyplinarnego Konkursu Ekologiczno-Regionalnego , finalistka Tematycznego Konkursu Geograficzno – Turystycznego „Przez lądy, morza i oceany… – kraje Półwyspu Iberyjskiego i województwo łódzkie”
Natalia Turoboś klasa III finalistka etapu wojewódzkiego Interdyscyplinarnego Konkursu Ekologiczno-Regionalnego
Kacper Pastuszka klasa III finalista etapu wojewódzkiego Interdyscyplinarnego Konkursu Ekologiczno-Regionalnego 
Mateusz Thomas klasa III finalista etapu wojewódzkiego Interdyscyplinarnego Konkursu Ekologiczno-Regionalnego 
Karolina Zań klasa III finalistka etapu wojewódzkiego Interdyscyplinarnego Konkursu Ekologiczno-Regionalnego 
Wojciech Papuga klasa III
Igor Gradoski klasa III
Izabela Kwapisiewicz klasa III
Lidia Migowska klasa III
Igor Kusideł klasa III
Filip Nowakowski klasa III
Daria Burian klasa III
Oliwia Doszczak klasa III
Remigiusz Ostalski klasa III
Weronika Maciejewska klasa III

Gimnazjum nr 8

Hubert Borzuta klasa III laureat Konkursu Matematycznego, laureat Konkursu Biologicznego, laureat etapu wojewódzkiego Interdyscyplinarnego Konkursu Ekologiczno-Regionalnego 
Maksymilian Zięba klasa II laureat etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego – za Wolność Waszą i Naszą.
Marek Koprek klasa III
Michał Żyrek klasa III

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook