Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 10
«Grudzień 2019 »
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Do Mikołajek

2019-12-06 07:00:00

Reklama

Sonda

Obwodnica dla Tomaszowa

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najnowsze informacje prosto na swoją skrzynkę, prosimy podać swój adres e-mail.

Nauczyciele odebrali nagrody z rąk Prezydenta

Tradycyjnie w Tomaszowie odbył się Dzień Edukacji Narodowej. 14 października w „Tkaczu”, filii MCK odbyły się uroczyste obchody święta pracowników oświaty, pracowników przedszkoli, szkół i placówek oświatowo-wychowawczych oraz władz oświatowych. 

Nagrodami prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego uhonorowani zostali wyróżniający się dyrektorzy i nauczyciele:

– Ewa Służewska, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4,

– Piotr Chomentowski, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków,

– Kinga Chachuła, wicedyrektor Przedszkola nr 7 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2,

– Bogusława Szymczak, wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 7 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3,

– Ewa Brzezińska, wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 14 im. Orła Białego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 6,

– Iwona Bernacik, wicedyrektor Przedszkola nr 12 w Zespole Przedszkolnym,

– Bogusława Jankowska, nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu nr 16 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1,

– Magdalena Koszada, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej nr 13 Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1,

– Tomasz Cichowski, nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2,

– Krzysztof Krawczyk, nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 7 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3,

– Katarzyna Darczyńska, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej nr 1 im. Aleksandra Kamińskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4,

– Dorota Paś, pedagog socjalny/oligofrenopedagog/neurologopeda w Przedszkolu nr 20 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4,

– Dominika Bąk, nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 8 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 5,

– Ewa Dębińska, nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu nr 2 im. Marii Kownackiej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 6,

– Jolanta Nita, nauczyciel matematyki w Szkole Podstawowej nr 11 w Zespole Szkolno-    

   Przedszkolnym nr 7,

– Beata Michalak, nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu nr 19 w Zespole Szkolno-   

  Przedszkolnym nr 7,

– Ewa Zielińska, nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu nr 10 w Zespole Szkolno-

  Przedszkolnym nr 8,

– Marcin Saktura, nauczyciel muzyki w Szkole Podstawowej nr 6 w Zespole Szkolno-  

  Przedszkolnym nr 8,

– Małgorzata Jakszuk, nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 9 im. ks. Jana Twardowskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 9,

– Mirosława Burchard, nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu nr 11 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 10,

– Mirela Rutowicz, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej nr 10 im.

  Tomaszowskich Olimpijczyków,

– Aneta Domaradzka, nauczyciel języka niemieckiego w Szkole Podstawowej nr 10 im.

  Tomaszowskich Olimpijczyków,

– Elżbieta Galińska, nauczyciel geografii w Szkole Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków.

Nagrodami wyższego szczebla, tj. Medalami Komisji Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze i opiekuńcze nagrodzeni zostali:

 – Małgorzata Baldiszak – nauczyciel techniki i edukacji dla bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków,

– Magdalena Dorociak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków,

– Elżbieta Wójcik – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej nr 13 Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1,   

– Robert Tyczyński – nauczyciel matematyki informatyki w Szkole Podstawowej nr 13 Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1,  

– Magdalena Kołodziejczyk – nauczyciel biologii w szkole Podstawowej nr 3 im. Józefa Piłsudskiego im. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 10,

– Ewa Rosół – nauczyciel historii, WOS i edukacji dla bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej nr 9 im. ks.  Jana Twardowskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 9.

Nagrodą Łódzkiego Kuratora Oświaty odznaczona została:

– Iwona Sudak – dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2.                             

Medalem za Długoletnią Służbę nagrodzone zostały:

– złotym – Maria Śledzińska – nauczyciel historii w Szkole Podstawowej nr 11 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7,                       

– brązowym – Ewelina Rybińska – nauczyciel języka niemieckiego,  pedagog  szkolny w Szkole Podstawowej nr 11 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7.

W części artystycznej wystąpiło muzyczne TRIO – w składzie: Michał Domagała – wokal, Hubert Gruchała – saksofon i Kamil Wrona – fortepian.

Link do pełnej galerii z uroczystości: TUTAJ

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook