Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«Listopad 2020 »
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Do końca roku

2020-12-31 00:00:00

Reklama

Sonda

Czy strajki w Tomaszowie Maz. powinny nadal się odbywać?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najnowsze informacje prosto na swoją skrzynkę, prosimy podać swój adres e-mail.

Nowo wybrany wójt i rada Gminy Lubochnia odebrali zaświadczenia o wyborze

Wręczenie zaświadczeń o wyborze nowo wybranemu Wójtowi oraz nowo wybranym Radnym Rady Gminy

W dniu 8 listopada  br. w sali posiedzeń Urzędu Gminy Lubochnia odbyło się uroczyste wręczenie zaświadczeń o wyborze nowo wybranemu wójtowi Piotrowi Majchrowskiemu  oraz nowo wybranym Radnym Rady Gminy.

Wręczenia zaświadczeń dokonała Przewodnicząca Gminnej Komisji Wyborczej Aneta Fik wraz z Zastępcą Moniką Klimek i Członkiem Komisji Krzysztofem Jaśkiewiczem.

W uroczystości udział wzięli także Maria Jolanta Ochota – Sekretarz Gminy, Monika Kuta – Skarbnik Gminy oraz  Leszek Pawlak – urzędnik wyborczy.

W skład VIII  kadencji Rady Gminy Lubochnia na lata 2018-2023  zostali wybrani:
Bożena Matuszewska-Pająk – okręg wyborczy nr 1 – Sołectwo: Brenica.
Mirosław Majchrowski – okręg wyborczy nr 2 – Sołectwo: Lubochnia-część (ul. Skierniewicka, ul. Podmałecz), Lubochenek (m. Lubochenek, m. Kierz, m. Rzekietka).
Rafał Wójciak – okręg wyborczy nr 3 – Sołectwo: Lubochnia-część (ul. Leśna, ul. Łódzka, ul. Ogrodowa, ul. Zapłotnia, ul. Sportowa).
Jan Głowacki – okręg wyborczy nr 4 – Sołectwo: Lubochnia Górki (m. Lubochnia Górki, m. Chrzemce, m. Jakubów, m. Kruszewiec).
Zofia Kut – okręg wyborczy nr 5 – Sołectwo: Małecz.
Władysław Wójciak – okręg wyborczy nr 6 – Sołectwo: Glinnik (m. Glinnik, m. Cygan).
Piotr Turliński – okręg wyborczy nr 7 – Sołectwo: Dąbrowa, Nowy Glinnik, Marianka.
Kazimierz Magiera – okręg wyborczy nr 8 – Sołectwo: Luboszewy-część (od nr 1 do nr 117c).
Marek Pająk – okręg wyborczy nr 9 – Sołectwo: Luboszewy-część (od nr 306 do nr 545).
Sławomir Ryś – okręg wyborczy nr 10 – Sołectwo: Nowy Glinnik-Osiedle.
Agnieszka Wojtysiak – okręg wyborczy nr 11 – Sołectwo:  Nowy Jasień (m. Albertów, m. Nowy Jasień, m. Szczurek), Jasień, Kochanów.
Paweł Bachura – okręg wyborczy nr 12 – Sołectwo: Dębniak, Tarnowska Wola.
Tadeusz Skoneczny – okręg wyborczy nr 13 – Sołectwo: Henryków, Lubochnia Dworska.
Łukasz Stańdo – okręg wyborczy nr 14 – Sołectwo: Emilianów (m. Emilianów, m. Czółna), Nowy Olszowiec.
Agnieszka Sałagacka – okręg wyborczy nr 15 – Sołectwo: Olszowiec.

Wójt oraz radni przyjęli gratulacje i życzenia sukcesów na najbliższą kadencję, złożone przez Przewodniczącą Gminnej Komisji Wyborczej Anetę Fik i Sekretarz Gminy Jolantę Ochotę.

Źródło: lubochnia.pl

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook