Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«maj 2024 »
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nowy samochód dla Policji z dofinansowaniem Powiatu Tomaszowskiego i Gminy Tomaszów Mazowiecki

W środę, 17 lutego 2021 roku, przed siedzibą Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się uroczyste odebranie nowego samochodu tomaszowskiej Komendy.

Inspektor Szymon Herman – Komendant tomaszowskiej Policji powitał zaproszonych gości – Mariusza Węgrzynowskiego – Starostę Powiatu Tomaszowskiego i Franciszka Szmigla – Wójta Gminy Tomaszów Mazowiecki.
Nowy samochód to Kia Sportage o wartości 108 tysięcy 159 złotych. Powiat Tomaszowski dofinansował zakup w kwocie 27 tysięcy złotych. Taką samą kwotę dołożyła Gmina Tomaszów Mazowiecki.

– Bardzo cieszymy się, że mogliśmy jako samorząd powiatowy wspomóc zakup tego właśnie wozu, który będzie służył tomaszowskiej Policji. To jest kolejny element związany z poprawą bezpieczeństwa, nie tylko na terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego, ale na terenie całego powiatu tomaszowskiego. Cieszymy się, że doczekaliśmy kolejnej przyjemnej i szczęśliwej chwili. Jesteśmy przekonani, że dzięki takim narzędziom, jak właśnie ten samochód, to bezpieczeństwo będzie się poprawiać – powiedział Mariusz Węgrzynowski – Starosta Powiatu Tomaszowskiego.

– Otrzymujemy pojazdy z budżetu Państwa, natomiast nie ma żadnych wątpliwości, że za bezpieczeństwo odpowiadamy wszyscy, wszystkie instytucje i bardzo się cieszę, że zarówno u pana Starosty jak i u pana Wójta jest ogromne zrozumienie, że bezpieczeństwo, to nasza wspólna sprawa – podziękował za dofinansowanie nowego samochodu, zrozumienie i współpracę inspektor Szymon Herman.

Tak się składa, że gmina Tomaszów Mazowiecki jest blisko miasta, więc my nie mamy żadnych własnych służb typu Straż Miejska czy posterunek Policji. Polegamy na Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim i stąd nasze wsparcie finansowe na niezbędne rzeczy, które ułatwiają Wam pracę. Dziękuję za dotychczasową dobrą współpracę, myślę, że przyszłość też pokaże, że potrafimy się dogadywać w sprawach bezpieczeństwa – podziękował Franciszek Szmigiel – Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook