Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«maj 2024 »
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

O finansowaniu jednostek samorządu terytorialnego dyskutowano w Tomaszowie Mazowieckim

28 września, w sali obrad Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim Miasta Waldemar Buda – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej spotkał z samorządowcami powiatu tomaszowskiego, rawskiego, opoczyńskiego i skierniewickiego. Fundusze europejskie, rządowe programy, inwestycje strategiczne – to niektóre tematy konferencji „Finansowanie jednostek samorządu terytorialnego”.

Live z konferencji prasowej 28.09.2021

W trakcie spotkania odbył się briefing prasowy z udziałem Waldemara Budy – sekretarza stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej, Tobiasza Bocheńskiego – wojewody łódzkiego, Janusz Wojciechowski – poseł na Sejm RP, Rafała Ambrozika – senator RP oraz Marcin Witko – prezydent miasta Tomaszów Mazowiecki.

Były pewne wątpliwości czy samorządowcy sięgną po te środki i okazuje się, ze 95% samorządów złożyło wnioski do Polskiego Ładu, to jest dowód na to jak działa Polski Ład, to jest dowód na to, że zainteresowanie tym programem jest niesamowite.

Waldemara Buda – sekretarza stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej

Niezależenie od różnic politycznych, tego czy to są samorządy takie duże jak Tomaszów Mazowiecki, czy małe jak gminy wiejskie czy wiejsko miejskie wszystkie zgodnie chcą uczestniczyć w programie Polski Ład i widzą w tym ogromną szansę dla rozwoju swoich małych społeczności lokalnych.

Tobiasz Bocheński – wojewoda łódzki.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook