Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«marzec 2023 »
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Sonda

Czy strajki w Tomaszowie Maz. powinny nadal się odbywać?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Od soboty, 14 marca 2020 r. obowiązywał będzie niedzielny/świąteczny rozkład jazdy dla wszystkich linii

W związku z wprowadzeniem w kraju stanu zagrożenia epidemiologicznego zarząd Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Tomaszowie Mazowieckim podjął kolejne środki ostrożności dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom miasta oraz pracownikom spółki. Była to trudna decyzja. Ale w obecnej sytuacji konieczna.


Ograniczenia w świadczeniu usług przez MZK dotyczą zarówno transportu publicznego, jak i dodatkowych usług.

Od soboty, 14 marca obowiązywał będzie niedzielny/świąteczny rozkład jazdy dla wszystkich linii.

Od piątku, 13 marca zawieszona do odwołania została działalność Strefy Płatnego Parkowania. Oznacza to, że kierowcy aut będą mogli korzystać z miejsc postojowych bez konieczności wnoszenia opłat za postój w strefach. Od tego samego dnia zawieszona zostaje do odwołania działalność kasy biletowej w Strefie Płatnego Parkowania.

Biuro Strefy Płatnego Parkowania, zlokalizowane w zajezdni MZK przy ul. Warszawskiej 109/111, również jest nieczynne. Wszelką korespondencję należy kierować drogą e-mailową na adres: spp@tomaszow-maz.pl.

Od piątku, 13 marca zawieszona zostaje dla klientów zewnętrznych działalność usługowa w zakresie mycia pojazdów na zajezdni MZK, a także działalność usługowa w zakresie Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów na zajezdni MZK.

Klienci spółki proszeni są o kontakt z pracownikami MZK w pierwszej kolejności drogą telefoniczną lub e-mailową. Wszystkie numery tel. dostępne są na stronie internetowej Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego pod adresem: www.mzktomaszow.pl w zakładce kontakt.

Liczymy na wyrozumiałość mieszkańców  i jednocześnie przepraszamy za utrudnienia. O wszelkich zmianach będziemy informować

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook