O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Ogólne Zawody Dziecięce w Łyżwiarstwie Szybkim z medalami dla IUKS9 z Tomaszowa

W dniach 25-26 stycznia 2020 odbyły się Ogólne Zawody Dziecięce w Łyżwiarstwie Szybkim w Warszawie. Wśród startujących z całej Polski znajdowały się min. dzieci z klubu IUKS9. Z Integracyjnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Dziewiątka wystartowało 48 zawodników i zdobyli medale.

Pierwsze miejsca w wieloboju zajęli :
Sandra Syguła w kat E1 wygrywając 4 biegi 2x300mi 2x500m,
Pola Matera   w kat. D1.,która 3 razy wygrała i raz była 2 na dystansie 500m.

Drugie miejsca w wieloboju zdobyli:
Julia Gołos kat. E2 która była dwa razy druga na 500n i trzecia na 300m,
Maciej Stańdo kat D1raz pierwszy i 3 x drugi na dystansie 500m.

Trzecie miejsce w wieloboju  zajął Alex Matera w startach na 100m był 4 i 3 na 300m 2 razy drugi.

W wyścigach sztafet zwyciężył zespół dziewcząt kat 10-11 lat  naszego Klubu w składzie :
Sandra Sygula, Kinga Polak, Dominika Kierebinska i Julia Golos,

drugie miejsce dla klubu  wywalczyła drużyna chłopców 10-11lat w składzie:
Matera Alex, Małocha Miłosz, Legęncki Wiktor, Cichocki Alan.

Poza sztafeta i na podium z klubu ścigały się jeszcze 2 zespoły chłopców 10-11lat 4m i dyskwalifikacja za nieudana zmianę,

3  zespoły dziewcząt kat. 10 – 11lat – 7m;9m i 10m,

2 zespoły dziewcząt kat. 12-13lat – 5m i 9m;  i jeden zespół chłopców kat 12-13lat. – 5 miejsce.

Gratulacje dla   medalistów,  punktujących  oraz wszystkich startujących zawodników reprezentujących nasz klub. Daliście z siebie wszystko. W klasyfikacji klubowej dziewcząt po raz kolejny wygrał nasz klub  IUKS Dziewiątka chłopcy zdobyli 3 miejsce. Jeszcze raz brawo dla zawodników i ich trenerów oraz dla  rodziców za wsparcie i opiekę