Kalendarz gminy Powiat Tomaszowski

Nadchodzących wydarzeń: 0
«kwiecień 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Okiem tomaszowianina Zygmunta Dziedzińskiego – Groty Nagórzyckie [zdjęcia]

Przedstawiam autorskie zdjęcia Grot Nagórzyckich, które są bardzo znanym i ciekawym miejscem na mapie turystycznej naszego miasta. Są to wyrobiska dokonane ludzką ręką od końca XVIII wieku, do początków wieku XX.

Należę do starszego pokolenia mieszkańców, którzy mają osobiste wspomnienia z tym atrakcyjnym miejscem. Dwa pierwsze prezentowane zdjęcia przedstawiają groty z drugiej połowy wieku ubiegłego.

Tym wszystkim, którzy jeszcze nie odwiedzili tego miejsca, będącego pozostałością po kopalni piasku, serdecznie zachęcam, by niezwłocznie to uczynili.

Oprowadzający po grotach przewodnicy w profesjonalny sposób przedstawią całą ich historię, uzupełniając ją wieloma ciekawostkami.

Groty Nagórzyckie należą do kompleksu turystycznego „Tomaszowskiej Okrąglicy”, która stanowi promocyjną turystyczną markę naszego miasta.

Zygmunt Dziedziński

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook