Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«czerwiec 2023 »
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Sonda

Czy skorzystam ze szczepienia na covid-19?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Operetkowa uczta na Święcie Kobiet w Lubochni [zdjęcia]

Sobotni wieczór w Gminnym Centrum Kultury na pewno na długo zapadnie w pamięci. Z okazji Dnia Kobiet, panie znakomicie bawiły się podczas występu operetki „Statek Casablanca”

W sobotę, 3 marca do sali Gminnego Centrum Kultury na świętowanie Dnia Kobiet mieszkanki gminy Lubochnia zaprosili wójt Tadeusz Józwik i przewodniczący Rady Gminy Tadeusz Skoneczny.

Gości przywitała dyrektorka GCK Justyna Łomża, wśród zaproszonych na świętowanie znalazły się m.in. Jolanta Ochota – sekretarz gminy, Monika Kuta – skarbnik gminy, Maria Pecyna – przewodnicząca Powiatowego Stowarzyszenia Rencistów, Emerytów i Inwalidów Koła w Lubochni, Halina Lechowska – dyrektorka Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, Halina Niewiadomska – zastępca Naczelnika Wydziału Kultury i Sportu w Starostwie Powiatowym, radne Rady Gminy i sołtyski, przewodniczące Kół Gospodyń Wiejskich z całej gminy oraz przybyłe panie. Dyrektorka powitała również wszystkich obecnych panów, którzy swą obecnością podkreślili rangę święta.

Co roku na 8 marca, samorząd gminy przygotowuje niespodziankę, tak było i w tym roku. Wspaniałym muzycznym upominkiem, był występ gliwickiego Teatru Muzycznego IWIA. Artyści Izabela Witwicka, Marta Słoniec, Jarosław Bielecki i Krzysztof Sojka w operetce „Statek Casablanca” podarowali znane przeboje takie jak Księżniczka Czardasza, Wiedeńska Krew, Wesoła Wdówka, czy Kwiat Hawai. Znakomite żarty i anegdoty prezentowane przez artystów, były również okazją do wspólnego śpiewania, nie tylko na scenie, ale również na widowni.

To było cudowne przeżycie – mówi pani Joanna, mieszkanka Lubochni. – Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w świętowaniu, do przyjścia namówiła mnie sąsiadka, która zawsze jest obecna w centrum kultury na takich wydarzeniach.

Po spektaklu wójt Tadeusz Józwik i przewodniczący Rady Gminy Tadeusz Skoneczny złożyli życzenia wręczając każdej pani tabliczkę czekolady, a Piotr Majchrowski na ręce żony przewodniczącego – pani Elżbiecie Skonecznej złożył bukiet kwiatów i życzenia do wszystkich kobiet gminy.  

 

 

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook